Retour à la recherche

FOR-TM COMPANY SRL

ActifAssujetti à la TVA

FOR-TM COMPANY SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6202 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 229.756 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17949981 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°16739CAEN 6202 n°1539

Informations générales

NomFOR-TM COMPANY SRL
CUI17949981
N° d'immatriculationJ2005002916357
AdresseStr. POMICULTURII, 28, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6220
Date d'immatriculation13/09/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

230 k RON

vs 204 k RON

≈ 45,6 k €

Profit net (2025)

117 k RON

vs 104 k RON

≈ 23,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

123 k RON

vs 110 k RON

≈ 24,3 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
229 756
≈ 45,6 k €
116 550
≈ 23,1 k €
2
2024
203 907
≈ 41 k €
104 463
≈ 21 k €
2
2023
179 761
≈ 36,3 k €
72 177
≈ 14,6 k €
2
2022
166 678
≈ 33,8 k €
78 510
≈ 15,9 k €
2
2021
163 976
≈ 33,3 k €
80 219
≈ 16,3 k €
2
2020
155 130
≈ 32,1 k €
71 033
≈ 14,7 k €
2
2019
180 668
≈ 38,1 k €
99 794
≈ 21 k €
2
2018
164 615
≈ 35,4 k €
79 608
≈ 17,1 k €
2
2017
172 449
≈ 37,8 k €
66 902
≈ 14,6 k €
3
2016
180 710
≈ 40,2 k €
79 609
≈ 17,7 k €
3
2015
391 131
≈ 88 k €
161 012
≈ 36,2 k €
4
2014
176 773
≈ 39,8 k €
45 167
≈ 10,2 k €
4
2013
168 190
≈ 38,1 k €
35 424
≈ 8,02 k €
4
2012
188 711
≈ 42,3 k €
37 275
≈ 8,37 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

50,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

95,1%

Ratio de liquidité générale

6,84

Rotation des actifs

1,6

Chiffre d'affaires / salarié

115 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FOR-TM COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 17949981. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FOR-TM COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FOR-TM COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FOR-TM COMPANY SRL, CUI 17949981, nr. Reg. Com. J2005002916357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FOR-TM COMPANY SRL în 2025?

FOR-TM COMPANY SRL (CUI 17949981) a avut o marjă de profit net de 50,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).