Retour à la recherche

DESZKA SRL

ActifAssujetti à la TVA

DESZKA SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Turia, județul Covasna. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 12.804.044 lei și un profit net de 788.322 lei cu 37 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17933764 · Santé financière

Classement en 2025 : Covasna n°142CAEN 1611 n°38

Informations générales

NomDESZKA SRL
CUI17933764
N° d'immatriculationJ2005000416147
Adresse1253, Sat Turia, Comuna Turia, Covasna
Code CAEN principal1611
Date d'immatriculation07/09/2005
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Covasna
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DESZKE CSABAadministrator
DESZKE ZOLTÁNadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

12,8 M RON

vs 9,35 M RON

≈ 2,54 M €

Profit net (2025)

788 k RON

vs 198 k RON

≈ 156 k €

Capitaluri proprii (2025)

11,3 M RON

vs 11,5 M RON

≈ 2,24 M €

Angajați (2025)

37
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
12 804 044
≈ 2,54 M €
788 322
≈ 156 k €
37
2024
9 349 647
≈ 1,88 M €
197 719
≈ 39,7 k €
33
2023
11 088 368
≈ 2,24 M €
843 901
≈ 171 k €
34
2022
13 711 274
≈ 2,78 M €
2 895 358
≈ 587 k €
32
2021
9 953 547
≈ 2,02 M €
3 598 641
≈ 731 k €
20
2020
7 144 215
≈ 1,48 M €
1 092 649
≈ 226 k €
22
2019
6 044 643
≈ 1,27 M €
354 850
≈ 74,8 k €
18
2018
6 747 864
≈ 1,45 M €
694 616
≈ 149 k €
21
2017
4 190 337
≈ 917 k €
128 565
≈ 28,1 k €
25
2016
4 755 310
≈ 1,06 M €
611 338
≈ 136 k €
22
2015
4 221 930
≈ 950 k €
824 988
≈ 186 k €
18
2014
3 248 496
≈ 731 k €
606 105
≈ 136 k €
17
2013
2 063 872
≈ 467 k €
460 966
≈ 104 k €
9
2012
1 109 502
≈ 249 k €
186 378
≈ 41,8 k €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

6,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

7%

Ratio de liquidité générale

2,79

Rotation des actifs

0,76

Chiffre d'affaires / salarié

346 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-09-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DESZKA SRL după CUI?

Cauți CUI 17933764. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DESZKA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DESZKA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DESZKA SRL, CUI 17933764, nr. Reg. Com. J2005000416147, sediu Sat Turia, Comuna Turia, Covasna.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DESZKA SRL în 2025?

DESZKA SRL (CUI 17933764) a avut o marjă de profit net de 6,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).