Retour à la recherche

FARMA STOP SRL

ActifAssujetti à la TVA

FARMA STOP SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în orașul Pogoanele, județul Buzău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 9.891.780 lei și un profit net de 399.592 lei cu 17 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17893210 · Santé financière

Classement en 2025 : Buzău n°384CAEN 4773 n°370

Informations générales

NomFARMA STOP SRL
CUI17893210
N° d'immatriculationJ2005000971109
AdresseLoc. Pogoanele, Oraş Pogoanele, Buzău
Code CAEN principal4773
Date d'immatriculation23/08/2005
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Pogoanele
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GURĂU ADRIANadministrator
CHIRCU CORNELIUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,89 M RON

vs 9,32 M RON

≈ 1,96 M €

Profit net (2025)

400 k RON

vs 469 k RON

≈ 79,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,87 M RON

vs 2,97 M RON

≈ 371 k €

Angajați (2025)

17
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9 891 780
≈ 1,96 M €
399 592
≈ 79,3 k €
17
2024
9 316 865
≈ 1,87 M €
468 763
≈ 94,2 k €
19
2023
8 242 039
≈ 1,67 M €
398 031
≈ 80,5 k €
18
2022
7 081 268
≈ 1,44 M €
449 988
≈ 91,2 k €
16
2021
6 357 792
≈ 1,29 M €
387 446
≈ 78,7 k €
16
2020
5 761 470
≈ 1,19 M €
474 242
≈ 98 k €
16
2019
4 690 517
≈ 988 k €
220 011
≈ 46,4 k €
16
2018
3 984 316
≈ 856 k €
617 601
≈ 133 k €
17
2017
3 503 547
≈ 767 k €
268 574
≈ 58,8 k €
16
2016
3 207 972
≈ 714 k €
187 770
≈ 41,8 k €
13
2015
3 045 246
≈ 685 k €
224 226
≈ 50,4 k €
11
2014
2 576 506
≈ 580 k €
290 789
≈ 65,4 k €
8
2013
2 307 176
≈ 522 k €
265 178
≈ 60 k €
5
2012
2 088 903
≈ 469 k €
259 434
≈ 58,2 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

21,4%

Ratio de liquidité générale

1,39

Rotation des actifs

1,7

Chiffre d'affaires / salarié

582 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FARMA STOP SRL după CUI?

Cauți CUI 17893210. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FARMA STOP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FARMA STOP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FARMA STOP SRL, CUI 17893210, nr. Reg. Com. J2005000971109, sediu Loc. Pogoanele, Oraş Pogoanele, Buzău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FARMA STOP SRL în 2025?

FARMA STOP SRL (CUI 17893210) a avut o marjă de profit net de 4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).