Retour à la recherche

MAVI STAR SRL

ActifAssujetti à la TVA

MAVI STAR SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 300.353 lei și profitul net a fost de 222.835 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17885250 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°14232CAEN 4619 n°3029

Informations générales

NomMAVI STAR SRL
CUI17885250
N° d'immatriculationJ35/2721/2005
AdresseStr. PETRE OLARU, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4618
Codes CAEN autorisés77117739
Date d'immatriculation19/08/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MOT GHEORGHEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

300 k RON

vs 273 k RON

≈ 59,6 k €

Profit net (2025)

223 k RON

vs 198 k RON

≈ 44,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

223 k RON

vs 198 k RON

≈ 44,3 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
300 353
≈ 59,6 k €
222 835
≈ 44,2 k €
1
2024
272 783
≈ 54,8 k €
197 798
≈ 39,8 k €
1
2023
169 313
≈ 34,2 k €
92 813
≈ 18,8 k €
1
2022
100 970
≈ 20,5 k €
33 379
≈ 6,77 k €
1
2021
125 497
≈ 25,5 k €
59 619
≈ 12,1 k €
1
2020
107 421
≈ 22,2 k €
45 387
≈ 9,38 k €
1
2019
155 903
≈ 32,9 k €
95 182
≈ 20,1 k €
1
2018
133 887
≈ 28,8 k €
63 523
≈ 13,7 k €
1
2017
103 787
≈ 22,7 k €
49 255
≈ 10,8 k €
1
2016
131 173
≈ 29,2 k €
77 528
≈ 17,3 k €
1
2015
98 540
≈ 22,2 k €
29 304
≈ 6,59 k €
1
2014
107 806
≈ 24,3 k €
39 675
≈ 8,93 k €
1
2013
89 044
≈ 20,2 k €
12 169
≈ 2,75 k €
1
2012
88 253
≈ 19,8 k €
8 313
≈ 1,87 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

74,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

4,68

Rotation des actifs

1,22

Chiffre d'affaires / salarié

300 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-08-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MAVI STAR SRL după CUI?

Cauți CUI 17885250. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MAVI STAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MAVI STAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MAVI STAR SRL, CUI 17885250, nr. Reg. Com. J35/2721/2005, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MAVI STAR SRL în 2025?

MAVI STAR SRL (CUI 17885250) a avut o marjă de profit net de 74,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).