Retour à la recherche

KLF PRODUCTION-UNIT S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

KLF PRODUCTION-UNIT S.R.L. este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Apahida, județul Cluj. Activitatea principală este fabricarea produselor din ipsos pentru construcții.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17769140 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Cluj n°4567CAEN 2362 n°4

Informations générales

NomKLF PRODUCTION-UNIT S.R.L.
CUI17769140
N° d'immatriculationJ2005002581120
AdresseStr. LIBERTĂŢII, 299, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
Code CAEN principal2362
Codes CAEN autorisés236223992511259952106820
Date d'immatriculation11/07/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,28 M RON

vs 2,75 M RON

≈ 453 k €

Profit net (2025)

330 k RON

vs 140 k RON

≈ 65,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,24 M RON

vs 1,27 M RON

≈ 246 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 282 900
≈ 453 k €
330 072
≈ 65,5 k €
6
2024
2 749 296
≈ 553 k €
139 993
≈ 28,1 k €
7
2023
2 015 989
≈ 408 k €
-313 422
≈ -63,4 k €
11
2022
2 119 677
≈ 430 k €
290 139
≈ 58,8 k €
10
2021
1 748 540
≈ 355 k €
208 933
≈ 42,5 k €
8
2020
1 970 994
≈ 407 k €
114 983
≈ 23,8 k €
9
2019
2 009 996
≈ 424 k €
272 680
≈ 57,5 k €
8
2018
1 596 346
≈ 343 k €
347 366
≈ 74,6 k €
8
2017
1 324 778
≈ 290 k €
452 256
≈ 99 k €
7
2016
885 495
≈ 197 k €
225 024
≈ 50,1 k €
5
2015
735 804
≈ 166 k €
95 891
≈ 21,6 k €
5
2014
456 372
≈ 103 k €
17 545
≈ 3,95 k €
5
2013
121 419
≈ 27,5 k €
-120 764
≈ -27,3 k €
3
2012
305 867
≈ 68,6 k €
-22 241
≈ -4,99 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

14,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

26,6%

Ratio de liquidité générale

6,22

Rotation des actifs

1,55

Chiffre d'affaires / salarié

380 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-07-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma KLF PRODUCTION-UNIT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 17769140. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru KLF PRODUCTION-UNIT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru KLF PRODUCTION-UNIT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea KLF PRODUCTION-UNIT S.R.L., CUI 17769140, nr. Reg. Com. J2005002581120, sediu Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are KLF PRODUCTION-UNIT S.R.L. în 2025?

KLF PRODUCTION-UNIT S.R.L. (CUI 17769140) a avut o marjă de profit net de 14,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).