Retour à la recherche

MONDOCASA SRL

ActifAssujetti à la TVA

MONDOCASA SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 687.324 lei și un profit net de 455.479 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17677054 · Santé financière

Classement en 2025 : Bihor n°8889CAEN 6831 n°749

Informations générales

NomMONDOCASA SRL
CUI17677054
N° d'immatriculationJ05/1330/2005
AdresseTRAIAN, 17, Municipiul Oradea, Bihor
Code CAEN principal6831
Date d'immatriculation10/06/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

416 k RON

vs 687 k RON

≈ 82,7 k €

Profit net (2025)

197 k RON

vs 455 k RON

≈ 39,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

197 k RON

vs 456 k RON

≈ 39,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
416 482
≈ 82,7 k €
197 114
≈ 39,1 k €
1
2024
687 324
≈ 138 k €
455 479
≈ 91,6 k €
1
2023
806 913
≈ 163 k €
543 365
≈ 110 k €
1
2022
517 048
≈ 105 k €
334 272
≈ 67,8 k €
1
2021
464 362
≈ 94,4 k €
302 558
≈ 61,5 k €
1
2020
513 165
≈ 106 k €
391 921
≈ 81 k €
1
2019
323 416
≈ 68,2 k €
30 944
≈ 6,52 k €
1
2018
255 056
≈ 54,8 k €
5 738
≈ 1,23 k €
1
2017
91 143
≈ 20 k €
-354 569
≈ -77,6 k €
4
2016
600 521
≈ 134 k €
19 680
≈ 4,38 k €
4
2015
471 460
≈ 106 k €
4 897
≈ 1,1 k €
1
2014
46 100
≈ 10,4 k €
1 107
≈ 249 €
2
2013
46 677
≈ 10,6 k €
1 781
≈ 403 €
2
2012
24 304
≈ 5,45 k €
792
≈ 178 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

47,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

0,82

Rotation des actifs

0,84

Chiffre d'affaires / salarié

416 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONDOCASA SRL după CUI?

Cauți CUI 17677054. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONDOCASA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONDOCASA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONDOCASA SRL, CUI 17677054, nr. Reg. Com. J05/1330/2005, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONDOCASA SRL în 2025?

MONDOCASA SRL (CUI 17677054) a avut o marjă de profit net de 47,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).