Retour à la recherche

RMG RECICLARE DESEURI SRL

ActifAssujetti à la TVA

RMG RECICLARE DESEURI SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 9.760.642 lei, profitul net a fost de 411.013 lei și firma a avut 12 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17676849 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1105CAEN 4687 n°29

Informations générales

NomRMG RECICLARE DESEURI SRL
CUI17676849
N° d'immatriculationJ2005001964359
AdresseGrigore Alexandrescu, 174, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4687
Date d'immatriculation10/06/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DASCĂU SEVERIUSadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,76 M RON

vs 10,3 M RON

≈ 1,94 M €

Profit net (2025)

411 k RON

vs 286 k RON

≈ 81,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

951 k RON

vs 1,13 M RON

≈ 189 k €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9 760 642
≈ 1,94 M €
411 013
≈ 81,6 k €
12
2024
10 285 329
≈ 2,07 M €
285 564
≈ 57,4 k €
13
2023
5 061 907
≈ 1,02 M €
37 739
≈ 7,63 k €
10
2022
5 126 973
≈ 1,04 M €
316 579
≈ 64,2 k €
11
2021
5 321 660
≈ 1,08 M €
25 958
≈ 5,28 k €
10
2020
5 226 034
≈ 1,08 M €
22 084
≈ 4,57 k €
7
2019
6 344 845
≈ 1,34 M €
78 732
≈ 16,6 k €
6
2018
2 327 039
≈ 500 k €
101 192
≈ 21,7 k €
12
2017
2 361 483
≈ 517 k €
27 677
≈ 6,06 k €
14
2016
1 810 869
≈ 403 k €
38 031
≈ 8,47 k €
16
2015
1 118 928
≈ 252 k €
38 461
≈ 8,65 k €
1
2014
3 257 810
≈ 733 k €
62 481
≈ 14,1 k €
10
2013
3 357 051
≈ 760 k €
112 404
≈ 25,4 k €
5
2012
1 984 462
≈ 445 k €
93 560
≈ 21 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

43,2%

Ratio de liquidité générale

0,93

Rotation des actifs

3,4

Chiffre d'affaires / salarié

813 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-06-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RMG RECICLARE DESEURI SRL după CUI?

Cauți CUI 17676849. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RMG RECICLARE DESEURI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RMG RECICLARE DESEURI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea RMG RECICLARE DESEURI SRL, CUI 17676849, nr. Reg. Com. J2005001964359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RMG RECICLARE DESEURI SRL în 2025?

RMG RECICLARE DESEURI SRL (CUI 17676849) a avut o marjă de profit net de 4,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).