Retour à la recherche

D.C. COMPANY SRL

ActifAssujetti à la TVA

D.C. COMPANY SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.165.118 lei și profitul net a fost de 333.416 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17676741 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°5943CAEN 7112 n°2350

Informations générales

NomD.C. COMPANY SRL
CUI17676741
N° d'immatriculationJ2005001970356
AdresseStr. DRAGOS VODA, 43, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation10/06/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,17 M RON

vs 758 k RON

≈ 231 k €

Profit net (2025)

333 k RON

vs 105 k RON

≈ 66,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

334 k RON

vs 105 k RON

≈ 66,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 165 118
≈ 231 k €
333 416
≈ 66,2 k €
1
2024
757 769
≈ 152 k €
105 240
≈ 21,2 k €
1
2023
939 702
≈ 190 k €
255 632
≈ 51,7 k €
1
2022
762 651
≈ 155 k €
178 369
≈ 36,2 k €
1
2021
600 830
≈ 122 k €
163 368
≈ 33,2 k €
1
2020
579 878
≈ 120 k €
119 157
≈ 24,6 k €
1
2019
486 356
≈ 102 k €
129 759
≈ 27,3 k €
1
2018
469 921
≈ 101 k €
138 388
≈ 29,7 k €
1
2017
433 538
≈ 94,9 k €
112 896
≈ 24,7 k €
1
2016
375 804
≈ 83,7 k €
109 641
≈ 24,4 k €
1
2015
248 440
≈ 55,9 k €
38 276
≈ 8,61 k €
—
2014
178 182
≈ 40,1 k €
22 066
≈ 4,96 k €
—
2013
206 104
≈ 46,6 k €
32 858
≈ 7,44 k €
—
2012
57 027
≈ 12,8 k €
10 709
≈ 2,4 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

28,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,34

Rotation des actifs

1,24

Chiffre d'affaires / salarié

1,17 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-06-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma D.C. COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 17676741. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru D.C. COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru D.C. COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea D.C. COMPANY SRL, CUI 17676741, nr. Reg. Com. J2005001970356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are D.C. COMPANY SRL în 2025?

D.C. COMPANY SRL (CUI 17676741) a avut o marjă de profit net de 28,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).