Retour à la recherche

ADISAN INSTAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

ADISAN INSTAL SRL este o firmă înființată în anul 2005 cu sediul în Comuna Feleacu, Cluj. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 7.505.283 lei și un profit net de 3.294.117 lei cu 11 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17657464 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°2337CAEN 4322 n°466

Informations générales

NomADISAN INSTAL SRL
CUI17657464
N° d'immatriculationJ2008004824125
Adresse256, Comuna Feleacu, Cluj
Code CAEN principal4322
Date d'immatriculation08/12/2008
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PÎRLEA ADRIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,48 M RON

vs 7,51 M RON

≈ 1,09 M €

Profit net (2025)

421 k RON

vs 3,29 M RON

≈ 83,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

5,44 M RON

vs 7,91 M RON

≈ 1,08 M €

Angajați (2025)

15
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 479 977
≈ 1,09 M €
421 242
≈ 83,6 k €
15
2024
7 505 283
≈ 1,51 M €
3 294 117
≈ 662 k €
11
2023
2 413 517
≈ 488 k €
775 693
≈ 157 k €
10
2022
3 460 005
≈ 702 k €
1 473 596
≈ 299 k €
11
2021
3 189 219
≈ 648 k €
1 097 857
≈ 223 k €
8
2020
4 299 150
≈ 889 k €
1 458 963
≈ 302 k €
13
2019
4 598 805
≈ 969 k €
989 369
≈ 208 k €
16
2018
2 508 632
≈ 539 k €
334 427
≈ 71,9 k €
18
2017
4 167 211
≈ 912 k €
643 131
≈ 141 k €
17
2016
2 061 214
≈ 459 k €
22 155
≈ 4,93 k €
10
2015
1 901 943
≈ 428 k €
36 097
≈ 8,12 k €
9
2014
777 256
≈ 175 k €
3 301
≈ 743 €
9
2013
604 768
≈ 137 k €
60 862
≈ 13,8 k €
10
2012
327 141
≈ 73,4 k €
-22 485
≈ -5,05 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

7,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

7,7%

Ratio de liquidité générale

0,7

Rotation des actifs

0,4

Chiffre d'affaires / salarié

365 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2009-03-01—
2005-06-102008-12-15Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma ADISAN INSTAL SRL după CUI?

Cauți CUI 17657464. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ADISAN INSTAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ADISAN INSTAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ADISAN INSTAL SRL, CUI 17657464, nr. Reg. Com. J2008004824125, sediu Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ADISAN INSTAL SRL în 2025?

ADISAN INSTAL SRL (CUI 17657464) a avut o marjă de profit net de 7,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).