Retour à la recherche

ART OPTICA SRL

ActifAssujetti à la TVA

ART OPTICA SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul articolelor medicale și ortopedice conform codului CAEN 4774.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17490527 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°6647CAEN 4774 n°367

Informations générales

NomART OPTICA SRL
CUI17490527
N° d'immatriculationJ2005001301354
AdresseStr. MARTIR MARIUS CIOPEC, 14, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4774
Codes CAEN autorisés47747499
Date d'immatriculation15/04/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STOICA ALINA ELENAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

990 k RON

vs 1,03 M RON

≈ 197 k €

Profit net (2025)

630 k RON

vs 399 k RON

≈ 125 k €

Capitaluri proprii (2025)

631 k RON

vs 1,18 M RON

≈ 125 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
990 158
≈ 197 k €
629 767
≈ 125 k €
1
2024
1 032 373
≈ 208 k €
399 047
≈ 80,2 k €
1
2023
853 250
≈ 172 k €
444 313
≈ 89,8 k €
1
2022
754 119
≈ 153 k €
333 996
≈ 67,7 k €
1
2021
746 459
≈ 152 k €
287 778
≈ 58,5 k €
1
2020
624 623
≈ 129 k €
283 766
≈ 58,7 k €
1
2019
524 596
≈ 111 k €
275 365
≈ 58 k €
1
2018
447 366
≈ 96,1 k €
193 624
≈ 41,6 k €
1
2017
367 564
≈ 80,5 k €
147 245
≈ 32,2 k €
—
2016
321 326
≈ 71,6 k €
158 590
≈ 35,3 k €
—
2015
244 765
≈ 55,1 k €
90 440
≈ 20,3 k €
—
2014
125 885
≈ 28,3 k €
21 564
≈ 4,85 k €
—
2013
123 522
≈ 28 k €
33 651
≈ 7,62 k €
—
2012
99 606
≈ 22,4 k €
25 895
≈ 5,81 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

63,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

1,38

Rotation des actifs

0,5

Chiffre d'affaires / salarié

990 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-04-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ART OPTICA SRL după CUI?

Cauți CUI 17490527. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ART OPTICA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ART OPTICA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ART OPTICA SRL, CUI 17490527, nr. Reg. Com. J2005001301354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ART OPTICA SRL în 2025?

ART OPTICA SRL (CUI 17490527) a avut o marjă de profit net de 63,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).