Retour à la recherche

MET NIC SRL

ActifAssujetti à la TVA

MET NIC SRL este o firmă înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17463883 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°24816CAEN 6820 n°8256

Informations générales

NomMET NIC SRL
CUI17463883
N° d'immatriculationJ12/1358/2005
AdresseCalea VICTORIEI, 100, Municipiul Turda, Cluj
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation08/04/2005
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

168 k RON

vs 153 k RON

≈ 33,4 k €

Profit net (2025)

30,5 k RON

vs 44,3 k RON

≈ 6,05 k €

Capitaluri proprii (2025)

214 k RON

vs 184 k RON

≈ 42,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
168 490
≈ 33,4 k €
30 503
≈ 6,05 k €
1
2024
153 424
≈ 30,8 k €
44 329
≈ 8,91 k €
1
2023
155 147
≈ 31,4 k €
49 877
≈ 10,1 k €
1
2022
75 391
≈ 15,3 k €
6 687
≈ 1,36 k €
1
2021
85 883
≈ 17,5 k €
113
≈ 23 €
1
2020
70 318
≈ 14,5 k €
-16 716
≈ -3,46 k €
1
2019
82 756
≈ 17,4 k €
-17 443
≈ -3,68 k €
1
2018
76 720
≈ 16,5 k €
22 653
≈ 4,87 k €
1
2017
69 247
≈ 15,2 k €
19 962
≈ 4,37 k €
1
2016
68 124
≈ 15,2 k €
31 741
≈ 7,07 k €
1
2015
63 542
≈ 14,3 k €
26 865
≈ 6,04 k €
1
2014
58 448
≈ 13,2 k €
21 214
≈ 4,77 k €
1
2013
58 293
≈ 13,2 k €
19 734
≈ 4,47 k €
1
2012
50 062
≈ 11,2 k €
1 943
≈ 436 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

18,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

14,2%

Ratio de liquidité générale

8,76

Rotation des actifs

0,72

Chiffre d'affaires / salarié

168 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-04-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MET NIC SRL după CUI?

Cauți CUI 17463883. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MET NIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MET NIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MET NIC SRL, CUI 17463883, nr. Reg. Com. J12/1358/2005, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MET NIC SRL în 2025?

MET NIC SRL (CUI 17463883) a avut o marjă de profit net de 18,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).