Retour à la recherche

MVP URBANEX SRL

Actif

MVP URBANEX SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 393.950 lei și un profit net de 248.663 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17339134 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°11777CAEN 7112 n°5433

Informations générales

NomMVP URBANEX SRL
CUI17339134
N° d'immatriculationJ35/803/2005
AdresseSpl. CAMPIONILOR, 34, Municipiul Lugoj, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation10/03/2005
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

394 k RON

vs 298 k RON

≈ 78,2 k €

Profit net (2025)

249 k RON

vs 143 k RON

≈ 49,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

636 k RON

vs 523 k RON

≈ 126 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
393 950
≈ 78,2 k €
248 663
≈ 49,4 k €
4
2024
297 604
≈ 59,8 k €
142 899
≈ 28,7 k €
5
2023
182 270
≈ 36,8 k €
10 810
≈ 2,19 k €
6
2022
206 944
≈ 42 k €
6 238
≈ 1,26 k €
6
2021
295 206
≈ 60 k €
118 666
≈ 24,1 k €
6
2020
295 950
≈ 61,2 k €
159 052
≈ 32,9 k €
5
2019
297 316
≈ 62,7 k €
187 692
≈ 39,6 k €
4
2018
272 631
≈ 58,6 k €
197 203
≈ 42,4 k €
4
2017
206 282
≈ 45,2 k €
117 437
≈ 25,7 k €
4
2016
219 696
≈ 48,9 k €
142 501
≈ 31,7 k €
3
2015
211 455
≈ 47,6 k €
162 768
≈ 36,6 k €
2
2014
85 518
≈ 19,2 k €
48 480
≈ 10,9 k €
2
2013
95 019
≈ 21,5 k €
23 615
≈ 5,34 k €
1
2012
183 451
≈ 41,2 k €
85 420
≈ 19,2 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

63,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

39,1%

Ratio de liquidité générale

2,66

Rotation des actifs

0,53

Chiffre d'affaires / salarié

98,5 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma MVP URBANEX SRL după CUI?

Cauți CUI 17339134. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MVP URBANEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MVP URBANEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MVP URBANEX SRL, CUI 17339134, nr. Reg. Com. J35/803/2005, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MVP URBANEX SRL în 2025?

MVP URBANEX SRL (CUI 17339134) a avut o marjă de profit net de 63,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).