Classement en 2024 : Mureș n°165CAEN 4773 n°86
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Fuziune prin absorbție
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
38,6 M RON
≈ 7,75 M €
Profit net (2024)
6,85 M RON
≈ 1,38 M €
Capitaluri proprii (2024)
6,9 M RON
≈ 1,39 M €
Angajați (2024)
2024
38,6 M RON
| 2012 | 1,29 M RON | Profit net: 148 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 5,06 M RON | Profit net: -96 k RON |
| 2014 | 8,59 M RON | Profit net: 526 k RON |
| 2015 | 6,8 M RON | Profit net: -155 k RON |
| 2016 | 7,34 M RON | Profit net: -22,8 k RON |
| 2017 | 9,86 M RON | Profit net: 159 k RON |
| 2018 | 10,6 M RON | Profit net: 273 k RON |
| 2019 | 11,9 M RON | Profit net: 366 k RON |
| 2020 | 21 M RON | Profit net: 736 k RON |
| 2021 | 20,7 M RON | Profit net: 363 k RON |
| 2022 | 23,8 M RON | Profit net: 287 k RON |
| 2023 | 23,7 M RON | Profit net: 53,2 k RON |
| 2024 | 38,6 M RON | Profit net: 6,85 M RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38 552 410 ≈ 7,75 M € | 6 849 349 ≈ 1,38 M € | 27 | ||||
| 2023 | 23 707 457 ≈ 4,79 M € | 53 201 ≈ 10,8 k € | 27 | ||||
| 2022 | 23 848 220 ≈ 4,84 M € | 287 412 ≈ 58,3 k € | 34 | ||||
| 2021 | 20 724 739 ≈ 4,21 M € | 363 235 ≈ 73,8 k € | 29 | ||||
| 2020 | 21 010 892 ≈ 4,34 M € | 736 454 ≈ 152 k € | 28 | ||||
| 2019 | 11 924 072 ≈ 2,51 M € | 365 762 ≈ 77,1 k € | 25 | ||||
| 2018 | 10 638 923 ≈ 2,29 M € | 272 714 ≈ 58,6 k € | 27 | ||||
| 2017 | 9 856 456 ≈ 2,16 M € | 158 507 ≈ 34,7 k € | 25 | ||||
| 2016 | 7 336 633 ≈ 1,63 M € | -22 805 ≈ -5,08 k € | 21 | ||||
| 2015 | 6 800 340 ≈ 1,53 M € | -155 172 ≈ -34,9 k € | 23 | ||||
| 2014 | 8 592 510 ≈ 1,93 M € | 525 958 ≈ 118 k € | 16 | ||||
| 2013 | 5 064 622 ≈ 1,15 M € | -95 968 ≈ -21,7 k € | 16 | ||||
| 2012 | 1 287 814 ≈ 289 k € | 148 200 ≈ 33,3 k € | 7 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2024
Marge bénéficiaire nette
17,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,3%
Ratio de liquidité générale
1,41
Rotation des actifs
1,99
Chiffre d'affaires / salarié
1,43 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- ACADEMICA BISTRO S.R.L.
Administrateur commun : MARIAN DRAGOȘ-IOAN
- ART CONSTRUCT MURES S.R.L.
Administrateur commun : MARIAN DRAGOȘ-IOAN
- AZIMUR ENERGY S.R.L.
Administrateur commun : ŞCHIOPOTĂ COSMIN-GHEORGHE
- DRAGOS&SANDA SRL
Administrateur commun : ŞCHIOPOTĂ COSMIN-GHEORGHE
- INFMED SRL
Administrateur commun : MARIAN DRAGOȘ-IOAN
- LIFE CARE CONSULTING S.R.L.
Administrateur commun : ŞCHIOPOTĂ COSMIN-GHEORGHE
- SANAMED DEDA SRL
Administrateur commun : MARIAN DRAGOȘ-IOAN
- ZEN PHARMA SRL
Administrateur commun : ŞCHIOPOTĂ COSMIN-GHEORGHE
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2025-03-18 | — | |
| 2005-03-14 | 2025-03-10 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.c) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ANDOFARM SRL după CUI?
Cauți CUI 17332926. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANDOFARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ANDOFARM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ANDOFARM SRL, CUI 17332926, nr. Reg. Com. J2005000463262, sediu Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ANDOFARM SRL în 2024?
ANDOFARM SRL (CUI 17332926) a avut o marjă de profit net de 17,8% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).