Retour à la recherche

SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SEMLAC

ActifAssujetti à la TVA

SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SEMLAC este înființată în anul 2005 și are sediul în satul Semlac, comuna Semlac, județul Arad. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.042.409 lei și un profit net de 333.008 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1730100 · Santé financière

Classement en 2025 : Arad n°3188CAEN 4711 n°7697

Informations générales

NomSOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SEMLAC
CUI1730100
N° d'immatriculationC2005000023021
Adresse652, Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad
Code CAEN principal4711
Codes CAEN autorisés1581471147125540563068208299
Date d'immatriculation19/05/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forme juridiqueSC
Forme de propriétéPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE DE CONSUM
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GHEBELEŞ ANAadministrator
SCHOFFER CORINAadministrator
KRAVECZ PETRUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,04 M RON

vs 1,01 M RON

≈ 207 k €

Profit net (2025)

333 k RON

vs -28,5 k RON

≈ 66,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

454 k RON

vs 121 k RON

≈ 90,1 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 042 409
≈ 207 k €
333 008
≈ 66,1 k €
4
2024
1 009 791
≈ 203 k €
-28 541
≈ -5,74 k €
4
2023
797 020
≈ 161 k €
173 383
≈ 35,1 k €
4
2022
750 403
≈ 152 k €
-39 600
≈ -8,03 k €
4
2021
1 007 524
≈ 205 k €
19 145
≈ 3,89 k €
5
2020
1 328 560
≈ 275 k €
-33 834
≈ -6,99 k €
6
2019
1 101 448
≈ 232 k €
-32 026
≈ -6,75 k €
6
2018
1 027 336
≈ 221 k €
530
≈ 114 €
—
2017
1 037 602
≈ 227 k €
3 727
≈ 816 €
5
2016
948 440
≈ 211 k €
-12 039
≈ -2,68 k €
7
2015
1 008 647
≈ 227 k €
14 496
≈ 3,26 k €
9
2014
872 276
≈ 196 k €
26 215
≈ 5,9 k €
8
2013
706 081
≈ 160 k €
6 184
≈ 1,4 k €
9
2012
753 768
≈ 169 k €
-14 791
≈ -3,32 k €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

31,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

73,3%

Ratio de liquidité générale

5,3

Rotation des actifs

1,87

Chiffre d'affaires / salarié

261 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SEMLAC după CUI?

Cauți CUI 1730100. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SEMLAC: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SEMLAC?

Datele de facturare sunt denumirea SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SEMLAC, CUI 1730100, nr. Reg. Com. C2005000023021, sediu Sat Semlac, Comuna Semlac, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SEMLAC în 2025?

SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM CONSUMCOOP SEMLAC (CUI 1730100) a avut o marjă de profit net de 31,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).