Retour à la recherche

MG IMPACT SECURITY SRL

ActifAssujetti à la TVA

MG IMPACT SECURITY SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Reșița. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 5.398.573 lei, profitul net a fost de 1.099.629 lei și numărul angajaților a fost de 57.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17237380 · Santé financière

Classement en 2025 : Caraș-Severin n°228CAEN 8001 n°164

Informations générales

NomMG IMPACT SECURITY SRL
CUI17237380
N° d'immatriculationJ2005000429354
AdresseION LUCA CARAGIALE, 19, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin
Code CAEN principal8001
Codes CAEN autorisés5210522180018009
Date d'immatriculation14/02/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
IFTIME DORINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,4 M RON

vs 3,75 M RON

≈ 1,07 M €

Profit net (2025)

1,1 M RON

vs 543 k RON

≈ 218 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,12 M RON

vs 563 k RON

≈ 222 k €

Angajați (2025)

57

2025

5,4 M RON

+44%față de 2024Profit net1,1 M RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012611 k RONProfit net: 50,1 k RON
2013687 k RONProfit net: 51,4 k RON
2014437 k RONProfit net: 26,4 k RON
201536,4 k RONProfit net: 9,81 k RON
2016Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -350 RON
2017Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2018Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2019Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2020Vizibil cu un cont gratuitProfit net: 0 RON
2021381 k RONProfit net: -59,3 k RON
20222,41 M RONProfit net: 484 k RON
20233,01 M RONProfit net: 350 k RON
20243,75 M RONProfit net: 543 k RON
20255,4 M RONProfit net: 1,1 M RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5 398 573
≈ 1,07 M €
1 099 629
≈ 218 k €
57
2024
3 753 318
≈ 754 k €
543 201
≈ 109 k €
53
2023
3 008 235
≈ 608 k €
349 858
≈ 70,7 k €
54
2022
2 406 016
≈ 488 k €
484 314
≈ 98,2 k €
48
2021
380 808
≈ 77,4 k €
-59 279
≈ -12 k €
38
2020
—
0
≈ 0 €
—
2019
—
0
≈ 0 €
—
2018
—
0
≈ 0 €
—
2017
—
0
≈ 0 €
—
2016
—
-350
≈ -77,9 €
—
2015
36 417
≈ 8,19 k €
9 807
≈ 2,21 k €
2
2014
437 273
≈ 98,4 k €
26 368
≈ 5,93 k €
21
2013
687 107
≈ 155 k €
51 423
≈ 11,6 k €
42
2012
611 210
≈ 137 k €
50 070
≈ 11,2 k €
41

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

20,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,2%

Ratio de liquidité générale

1,53

Rotation des actifs

2,11

Chiffre d'affaires / salarié

94,7 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-08-26—
2005-02-182017-04-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MG IMPACT SECURITY SRL după CUI?

Cauți CUI 17237380. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MG IMPACT SECURITY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MG IMPACT SECURITY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MG IMPACT SECURITY SRL, CUI 17237380, nr. Reg. Com. J2005000429354, sediu Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MG IMPACT SECURITY SRL în 2025?

MG IMPACT SECURITY SRL (CUI 17237380) a avut o marjă de profit net de 20,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).