Retour à la recherche

FABRICA DE PROIECTE SRL

ActifAssujetti à la TVA

FABRICA DE PROIECTE SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în satul Giroc, județul Timiș. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.567.413 lei și un profit net de 458.195 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17139837 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°5333CAEN 7111 n°494

Informations générales

NomFABRICA DE PROIECTE SRL
CUI17139837
N° d'immatriculationJ2005000136359
AdresseCUPIDON, 7, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Code CAEN principal7111
Codes CAEN autorisés71117112
Date d'immatriculation21/01/2005
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RĂCIU SABIN-DUŞKOadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,35 M RON

vs 1,57 M RON

≈ 269 k €

Profit net (2025)

189 k RON

vs 458 k RON

≈ 37,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

189 k RON

vs 458 k RON

≈ 37,5 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 354 123
≈ 269 k €
188 754
≈ 37,5 k €
3
2024
1 567 413
≈ 315 k €
458 195
≈ 92,1 k €
4
2023
987 694
≈ 200 k €
290 480
≈ 58,7 k €
3
2022
655 551
≈ 133 k €
238 999
≈ 48,5 k €
3
2021
278 048
≈ 56,5 k €
-87 192
≈ -17,7 k €
5
2020
622 591
≈ 129 k €
139 163
≈ 28,8 k €
6
2019
627 682
≈ 132 k €
-17 740
≈ -3,74 k €
5
2018
433 981
≈ 93,3 k €
50 633
≈ 10,9 k €
5
2017
508 360
≈ 111 k €
110 608
≈ 24,2 k €
4
2016
559 992
≈ 125 k €
39 933
≈ 8,89 k €
4
2015
537 133
≈ 121 k €
53 262
≈ 12 k €
4
2014
158 428
≈ 35,6 k €
12 451
≈ 2,8 k €
4
2013
125 152
≈ 28,3 k €
-3 471
≈ -785 €
3
2012
164 958
≈ 37 k €
-143 664
≈ -32,2 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,03

Rotation des actifs

1,47

Chiffre d'affaires / salarié

451 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-01-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FABRICA DE PROIECTE SRL după CUI?

Cauți CUI 17139837. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FABRICA DE PROIECTE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FABRICA DE PROIECTE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FABRICA DE PROIECTE SRL, CUI 17139837, nr. Reg. Com. J2005000136359, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FABRICA DE PROIECTE SRL în 2025?

FABRICA DE PROIECTE SRL (CUI 17139837) a avut o marjă de profit net de 13,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).