Retour à la recherche

R.M. FISCONT SRL

ActifAssujetti à la TVA

R.M. FISCONT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 392.214 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17044249 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°11849CAEN 6920 n°2533

Informations générales

NomR.M. FISCONT SRL
CUI17044249
N° d'immatriculationJ2004003824355
AdresseStr. C. BREDICEANU, Municipiul Lugoj, Timiş
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés629068116820692070208299
Date d'immatriculation16/12/2004
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RAD MARIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

392 k RON

vs 298 k RON

≈ 77,8 k €

Profit net (2025)

115 k RON

vs 96,1 k RON

≈ 22,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

687 k RON

vs 900 k RON

≈ 136 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
392 214
≈ 77,8 k €
115 305
≈ 22,9 k €
2
2024
298 260
≈ 60 k €
96 128
≈ 19,3 k €
2
2023
297 411
≈ 60,1 k €
92 426
≈ 18,7 k €
2
2022
298 869
≈ 60,6 k €
94 000
≈ 19,1 k €
2
2021
296 089
≈ 60,2 k €
147 612
≈ 30 k €
2
2020
247 574
≈ 51,2 k €
118 124
≈ 24,4 k €
3
2019
262 461
≈ 55,3 k €
73 304
≈ 15,4 k €
4
2018
199 837
≈ 42,9 k €
103 679
≈ 22,3 k €
3
2017
178 506
≈ 39,1 k €
76 170
≈ 16,7 k €
3
2016
166 799
≈ 37,1 k €
84 975
≈ 18,9 k €
3
2015
162 961
≈ 36,7 k €
78 205
≈ 17,6 k €
3
2014
169 187
≈ 38,1 k €
86 683
≈ 19,5 k €
3
2013
162 963
≈ 36,9 k €
83 704
≈ 18,9 k €
3
2012
135 965
≈ 30,5 k €
55 215
≈ 12,4 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

29,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

16,8%

Ratio de liquidité générale

1,4

Rotation des actifs

0,45

Chiffre d'affaires / salarié

196 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2026-11-02—

Întrebări frecvente

Cum verific firma R.M. FISCONT SRL după CUI?

Cauți CUI 17044249. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru R.M. FISCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru R.M. FISCONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea R.M. FISCONT SRL, CUI 17044249, nr. Reg. Com. J2004003824355, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are R.M. FISCONT SRL în 2025?

R.M. FISCONT SRL (CUI 17044249) a avut o marjă de profit net de 29,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).