Retour à la recherche

CENTRU MEDICAL DR.E-CAVASDAN SRL

Actif

CENTRU MEDICAL DR.E-CAVASDAN SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 844.101 lei și un profit net de 786.402 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 17015197 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°7568CAEN 8621 n°549

Informations générales

NomCENTRU MEDICAL DR.E-CAVASDAN SRL
CUI17015197
N° d'immatriculationJ2004003673357
AdresseNERA, 43, Municipiul Lugoj, Timiş
Code CAEN principal8621
Codes CAEN autorisés86218622
Date d'immatriculation08/12/2004
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

806 k RON

vs 844 k RON

≈ 160 k €

Profit net (2025)

640 k RON

vs 786 k RON

≈ 127 k €

Capitaluri proprii (2025)

228 k RON

vs 236 k RON

≈ 45,2 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
806 245
≈ 160 k €
639 765
≈ 127 k €
2
2024
844 101
≈ 170 k €
786 402
≈ 158 k €
3
2023
670 344
≈ 136 k €
506 941
≈ 102 k €
3
2022
628 383
≈ 127 k €
495 715
≈ 101 k €
3
2021
514 218
≈ 105 k €
387 525
≈ 78,8 k €
3
2020
501 684
≈ 104 k €
385 638
≈ 79,7 k €
3
2019
432 283
≈ 91,1 k €
302 811
≈ 63,8 k €
3
2018
351 093
≈ 75,4 k €
233 008
≈ 50,1 k €
3
2017
305 212
≈ 66,8 k €
193 468
≈ 42,4 k €
3
2016
273 523
≈ 60,9 k €
166 161
≈ 37 k €
3
2015
259 381
≈ 58,4 k €
156 996
≈ 35,3 k €
3
2014
249 350
≈ 56,1 k €
146 338
≈ 32,9 k €
3
2013
227 229
≈ 51,4 k €
124 152
≈ 28,1 k €
3
2012
257 532
≈ 57,8 k €
93 607
≈ 21 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

79,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

281,2%

Ratio de liquidité générale

1,15

Rotation des actifs

0,47

Chiffre d'affaires / salarié

403 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRU MEDICAL DR.E-CAVASDAN SRL după CUI?

Cauți CUI 17015197. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRU MEDICAL DR.E-CAVASDAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRU MEDICAL DR.E-CAVASDAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRU MEDICAL DR.E-CAVASDAN SRL, CUI 17015197, nr. Reg. Com. J2004003673357, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRU MEDICAL DR.E-CAVASDAN SRL în 2025?

CENTRU MEDICAL DR.E-CAVASDAN SRL (CUI 17015197) a avut o marjă de profit net de 79,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).