Retour à la recherche

LM EXPERT-CONT & HR S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

LM EXPERT-CONT & HR S.R.L. este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în sat Berceni, comuna Berceni, județul Ilfov. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 451.475 lei cu un profit net de 264.790 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16997638 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°15096CAEN 6920 n°2118

Informations générales

NomLM EXPERT-CONT & HR S.R.L.
CUI16997638
N° d'immatriculationJ2004019840406
AdresseFLUTURILOR, 80L, Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation02/12/2004
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MUNTEANU LIANDAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

451 k RON

vs 382 k RON

≈ 89,6 k €

Profit net (2025)

265 k RON

vs 184 k RON

≈ 52,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

265 k RON

vs 185 k RON

≈ 52,6 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
451 475
≈ 89,6 k €
264 790
≈ 52,6 k €
1
2024
382 270
≈ 76,8 k €
184 339
≈ 37,1 k €
1
2023
256 064
≈ 51,8 k €
172 218
≈ 34,8 k €
1
2022
219 615
≈ 44,5 k €
169 747
≈ 34,4 k €
1
2018
122 494
≈ 26,3 k €
56 303
≈ 12,1 k €
1
2017
164 835
≈ 36,1 k €
90 880
≈ 19,9 k €
1
2016
115 867
≈ 25,8 k €
76 532
≈ 17 k €
1
2015
82 749
≈ 18,6 k €
49 826
≈ 11,2 k €
1
2014
30 098
≈ 6,77 k €
1 354
≈ 305 €
1
2013
60 968
≈ 13,8 k €
32 574
≈ 7,37 k €
1
2012
33 711
≈ 7,57 k €
6 401
≈ 1,44 k €
2
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2020Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2019Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

58,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

2,19

Rotation des actifs

0,99

Chiffre d'affaires / salarié

451 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-12-03—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LM EXPERT-CONT & HR S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 16997638. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LM EXPERT-CONT & HR S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LM EXPERT-CONT & HR S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LM EXPERT-CONT & HR S.R.L., CUI 16997638, nr. Reg. Com. J2004019840406, sediu Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LM EXPERT-CONT & HR S.R.L. în 2025?

LM EXPERT-CONT & HR S.R.L. (CUI 16997638) a avut o marjă de profit net de 58,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).