Retour à la recherche

VAALIT SRL

ActifAssujetti à la TVA

VAALIT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 692.242 lei cu un profit net de 191.228 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16922856 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°8291CAEN 7112 n°3558

Informations générales

NomVAALIT SRL
CUI16922856
N° d'immatriculationJ35/3287/2004
AdresseŞTEFAN OCTAVIAN IOSIF, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation09/11/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

692 k RON

vs 620 k RON

≈ 137 k €

Profit net (2025)

191 k RON

vs 205 k RON

≈ 38 k €

Capitaluri proprii (2025)

191 k RON

vs 205 k RON

≈ 38 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
692 242
≈ 137 k €
191 228
≈ 38 k €
3
2024
620 287
≈ 125 k €
205 092
≈ 41,2 k €
3
2023
846 173
≈ 171 k €
455 818
≈ 92,1 k €
3
2022
364 471
≈ 73,9 k €
43 269
≈ 8,77 k €
3
2021
374 791
≈ 76,2 k €
99 417
≈ 20,2 k €
2
2020
347 920
≈ 71,9 k €
142 894
≈ 29,5 k €
2
2019
215 358
≈ 45,4 k €
41 758
≈ 8,8 k €
2
2018
228 666
≈ 49,1 k €
42 665
≈ 9,17 k €
3
2017
218 759
≈ 47,9 k €
12 373
≈ 2,71 k €
3
2016
271 379
≈ 60,4 k €
36 546
≈ 8,14 k €
3
2015
271 695
≈ 61,1 k €
70 624
≈ 15,9 k €
2
2014
184 697
≈ 41,6 k €
14 383
≈ 3,24 k €
2
2013
265 574
≈ 60,1 k €
20 490
≈ 4,64 k €
4
2012
311 434
≈ 69,9 k €
71 141
≈ 16 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

27,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,12

Rotation des actifs

0,82

Chiffre d'affaires / salarié

231 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2006-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VAALIT SRL după CUI?

Cauți CUI 16922856. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VAALIT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VAALIT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VAALIT SRL, CUI 16922856, nr. Reg. Com. J35/3287/2004, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VAALIT SRL în 2025?

VAALIT SRL (CUI 16922856) a avut o marjă de profit net de 27,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).