Retour à la recherche

B STUDIO SRL

ActifAssujetti à la TVA

B STUDIO SRL este o firmă înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are ca activitate principală intermedierea în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16906095 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°8191CAEN 4614 n°301

Informations générales

NomB STUDIO SRL
CUI16906095
N° d'immatriculationJ2004003210354
AdresseŞAGULUI, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4614
Codes CAEN autorisés46144669
Date d'immatriculation03/11/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CAREGGIO EMANUELEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

706 k RON

vs 480 k RON

≈ 140 k €

Profit net (2025)

394 k RON

vs 85,6 k RON

≈ 78,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

529 k RON

vs 244 k RON

≈ 105 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
706 223
≈ 140 k €
394 174
≈ 78,2 k €
1
2024
480 399
≈ 96,6 k €
85 550
≈ 17,2 k €
1
2023
288 005
≈ 58,2 k €
91 633
≈ 18,5 k €
1
2022
225 324
≈ 45,7 k €
21 282
≈ 4,32 k €
1
2021
205 290
≈ 41,7 k €
59 647
≈ 12,1 k €
1
2020
145 316
≈ 30 k €
-15 213
≈ -3,15 k €
1
2019
316 602
≈ 66,7 k €
141 371
≈ 29,8 k €
1
2018
429 895
≈ 92,4 k €
234 222
≈ 50,3 k €
1
2017
184 588
≈ 40,4 k €
16 748
≈ 3,67 k €
1
2016
152 260
≈ 33,9 k €
7 537
≈ 1,68 k €
1
2015
22 623
≈ 5,09 k €
-115 363
≈ -26 k €
1
2014
17 578
≈ 3,95 k €
-8 236
≈ -1,85 k €
1
2013
220 960
≈ 50 k €
73 898
≈ 16,7 k €
—
2012
0
≈ 0 €
-10 355
≈ -2,32 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

55,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

74,6%

Ratio de liquidité générale

3,73

Rotation des actifs

0,98

Chiffre d'affaires / salarié

706 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2017-08-22—
2013-01-152016-11-17Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2004-11-082012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma B STUDIO SRL după CUI?

Cauți CUI 16906095. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru B STUDIO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru B STUDIO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea B STUDIO SRL, CUI 16906095, nr. Reg. Com. J2004003210354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are B STUDIO SRL în 2025?

B STUDIO SRL (CUI 16906095) a avut o marjă de profit net de 55,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).