Retour à la recherche

GASTRO-LINE SRL

Actif

GASTRO-LINE SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 169.324 lei și a înregistrat un profit net de 40.709 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16865912 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°19233CAEN 6820 n°8231

Informations générales

NomGASTRO-LINE SRL
CUI16865912
N° d'immatriculationJ35/3007/2004
AdresseREPUBLICII, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6820
Codes CAEN autorisés49417712
Date d'immatriculation20/10/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PUŞCAŞ CLAUDIAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

169 k RON

vs 175 k RON

≈ 33,6 k €

Profit net (2025)

40,7 k RON

vs -12,1 k RON

≈ 8,08 k €

Capitaluri proprii (2025)

612 k RON

vs 571 k RON

≈ 121 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
169 324
≈ 33,6 k €
40 709
≈ 8,08 k €
2
2024
175 123
≈ 35,2 k €
-12 112
≈ -2,43 k €
2
2023
205 825
≈ 41,6 k €
48 528
≈ 9,81 k €
2
2022
189 400
≈ 38,4 k €
127 401
≈ 25,8 k €
1
2021
188 824
≈ 38,4 k €
89 235
≈ 18,1 k €
1
2020
175 329
≈ 36,2 k €
-24 525
≈ -5,07 k €
1
2019
199 583
≈ 42,1 k €
112 949
≈ 23,8 k €
1
2018
211 686
≈ 45,5 k €
107 263
≈ 23 k €
1
2017
191 641
≈ 42 k €
71 380
≈ 15,6 k €
1
2016
172 750
≈ 38,5 k €
64 567
≈ 14,4 k €
1
2015
202 193
≈ 45,5 k €
83 699
≈ 18,8 k €
1
2014
188 022
≈ 42,3 k €
33 417
≈ 7,52 k €
1
2013
257 308
≈ 58,2 k €
93 027
≈ 21,1 k €
1
2012
204 256
≈ 45,8 k €
77 860
≈ 17,5 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

24%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

6,7%

Ratio de liquidité générale

2,39

Rotation des actifs

0,21

Chiffre d'affaires / salarié

84,7 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-10-262016-11-17Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma GASTRO-LINE SRL după CUI?

Cauți CUI 16865912. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GASTRO-LINE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GASTRO-LINE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GASTRO-LINE SRL, CUI 16865912, nr. Reg. Com. J35/3007/2004, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GASTRO-LINE SRL în 2025?

GASTRO-LINE SRL (CUI 16865912) a avut o marjă de profit net de 24% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).