Retour à la recherche

MARY-VET SRL

Actif

MARY-VET SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în sat Solești, județul Vaslui. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 101.700 lei și profitul net a fost de 63.940 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16839999 · Santé financière

Classement en 2025 : Vaslui n°4808CAEN 7500 n°2932

Informations générales

NomMARY-VET SRL
CUI16839999
N° d'immatriculationJ37/688/2004
AdresseSat Soleşti, Comuna Soleşti, Vaslui
Code CAEN principal7500
Date d'immatriculation12/10/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

421 k RON

vs 320 k RON

≈ 83,6 k €

Profit net (2025)

63,9 k RON

vs 51,7 k RON

≈ 12,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

180 k RON

vs 196 k RON

≈ 35,6 k €

Angajați (2025)

3
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
421 242
≈ 83,6 k €
63 940
≈ 12,7 k €
3
2024
320 003
≈ 64,3 k €
51 718
≈ 10,4 k €
4
2023
323 554
≈ 65,4 k €
81 544
≈ 16,5 k €
4
2022
333 040
≈ 67,5 k €
132 177
≈ 26,8 k €
3
2021
354 847
≈ 72,1 k €
203 807
≈ 41,4 k €
3
2020
165 677
≈ 34,3 k €
57 314
≈ 11,8 k €
2
2019
105 494
≈ 22,2 k €
-19 127
≈ -4,03 k €
3
2018
92 554
≈ 19,9 k €
-45 473
≈ -9,77 k €
3
2017
108 624
≈ 23,8 k €
-73 297
≈ -16 k €
4
2016
117 485
≈ 26,2 k €
-30 362
≈ -6,76 k €
3
2015
184 581
≈ 41,5 k €
33 275
≈ 7,49 k €
4
2014
134 894
≈ 30,4 k €
13 697
≈ 3,08 k €
4
2013
107 557
≈ 24,3 k €
6 501
≈ 1,47 k €
5
2012
126 498
≈ 28,4 k €
4 297
≈ 964 €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

62,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

35,6%

Ratio de liquidité générale

2,85

Rotation des actifs

0,37

Chiffre d'affaires / salarié

33,9 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2022-01-012024-01-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2007-12-012013-01-11Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARY-VET SRL după CUI?

Cauți CUI 16839999. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARY-VET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARY-VET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARY-VET SRL, CUI 16839999, nr. Reg. Com. J37/688/2004, sediu Sat Soleşti, Comuna Soleşti, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARY-VET SRL în 2025?

MARY-VET SRL (CUI 16839999) a avut o marjă de profit net de 62,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).