Retour à la recherche

2LINES SISTEM SRL

ActifAssujetti à la TVA

2LINES SISTEM SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în orașul Măgurele, județul Ilfov. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.033.807 lei și un profit net de 152.155 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16807695 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°9418CAEN 6290 n°165

Informations générales

Nom2LINES SISTEM SRL
CUI16807695
N° d'immatriculationJ2004001481239
AdresseFizicienilor, Oraş Măgurele, Ilfov
Code CAEN principal6290
Date d'immatriculation30.09.2004
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,03 M RON

vs 1 M RON

≈ 205 k €

Profit net (2025)

152 k RON

vs 283 k RON

≈ 30,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

741 k RON

vs 589 k RON

≈ 147 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 033 807
≈ 205 k €
152 155
≈ 30,2 k €
1
2024
1 003 620
≈ 202 k €
282 718
≈ 56,8 k €
1
2023
783 765
≈ 158 k €
243 599
≈ 49,2 k €
1
2022
651 168
≈ 132 k €
75 773
≈ 15,4 k €
2
2021
670 690
≈ 136 k €
152 048
≈ 30,9 k €
0
2020
741 267
≈ 153 k €
39 655
≈ 8,2 k €
1
2019
353 697
≈ 74,5 k €
58 844
≈ 12,4 k €
1
2018
67 378
≈ 14,5 k €
16 694
≈ 3,59 k €
0
2017
134 980
≈ 29,5 k €
74 826
≈ 16,4 k €
—
2016
84 657
≈ 18,9 k €
36 063
≈ 8,03 k €
—
2015
116 283
≈ 26,2 k €
50 726
≈ 11,4 k €
—
2014
93 882
≈ 21,1 k €
1 526
≈ 343 €
1
2013
574 835
≈ 130 k €
1 171
≈ 265 €
6
2012
172 899
≈ 38,8 k €
67 371
≈ 15,1 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

14,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

20,5%

Ratio de liquidité générale

0,9

Rotation des actifs

1,02

Chiffre d'affaires / salarié

1,03 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-10-13—

Întrebări frecvente

Cum verific firma 2LINES SISTEM SRL după CUI?

Cauți CUI 16807695. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru 2LINES SISTEM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru 2LINES SISTEM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea 2LINES SISTEM SRL, CUI 16807695, nr. Reg. Com. J2004001481239, sediu Oraş Măgurele, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are 2LINES SISTEM SRL în 2025?

2LINES SISTEM SRL (CUI 16807695) a avut o marjă de profit net de 14,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).