Retour à la recherche

BETA OPTIC SRL

ActifAssujetti à la TVA

BETA OPTIC SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 4.106.713 lei, cu un profit net de 568.494 lei și 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16756834 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°2295CAEN 4774 n°114

Informations générales

NomBETA OPTIC SRL
CUI16756834
N° d'immatriculationJ2004002591355
AdresseLUCIAN BLAGA, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4774
Codes CAEN autorisés477447788699
Date d'immatriculation13/09/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BANU CRISTINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,11 M RON

vs 3,97 M RON

≈ 815 k €

Profit net (2025)

568 k RON

vs 957 k RON

≈ 113 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,53 M RON

vs 958 k RON

≈ 303 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 106 713
≈ 815 k €
568 494
≈ 113 k €
5
2024
3 968 371
≈ 798 k €
956 723
≈ 192 k €
5
2023
4 043 869
≈ 818 k €
1 417 444
≈ 287 k €
4
2022
3 310 450
≈ 671 k €
1 020 723
≈ 207 k €
4
2021
2 400 934
≈ 488 k €
518 666
≈ 105 k €
4
2020
2 021 625
≈ 418 k €
396 021
≈ 81,9 k €
4
2019
2 981 425
≈ 628 k €
757 086
≈ 160 k €
4
2018
2 855 776
≈ 614 k €
783 860
≈ 168 k €
4
2017
2 176 021
≈ 476 k €
426 838
≈ 93,4 k €
6
2016
1 717 241
≈ 382 k €
291 320
≈ 64,9 k €
6
2015
1 697 660
≈ 382 k €
328 734
≈ 74 k €
6
2014
1 576 167
≈ 355 k €
340 915
≈ 76,7 k €
6
2013
1 356 930
≈ 307 k €
166 312
≈ 37,6 k €
6
2012
1 114 096
≈ 250 k €
274 395
≈ 61,6 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

37,2%

Ratio de liquidité générale

0,51

Rotation des actifs

0,77

Chiffre d'affaires / salarié

821 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2005-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BETA OPTIC SRL după CUI?

Cauți CUI 16756834. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BETA OPTIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BETA OPTIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BETA OPTIC SRL, CUI 16756834, nr. Reg. Com. J2004002591355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BETA OPTIC SRL în 2025?

BETA OPTIC SRL (CUI 16756834) a avut o marjă de profit net de 13,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).