Retour à la recherche

VIV SALES SRL

ActifAssujetti à la TVA

VIV SALES SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16695818 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3998CAEN 4613 n°217

Informations générales

NomVIV SALES SRL
CUI16695818
N° d'immatriculationJ2004002393355
AdresseIULIU MANIU, 33, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4613
Date d'immatriculation19/08/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,01 M RON

vs 1,46 M RON

≈ 399 k €

Profit net (2025)

88,6 k RON

vs 175 k RON

≈ 17,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

134 k RON

vs 44,9 k RON

≈ 26,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 009 364
≈ 399 k €
88 615
≈ 17,6 k €
1
2024
1 459 418
≈ 293 k €
174 585
≈ 35,1 k €
2
2023
852 934
≈ 172 k €
27 676
≈ 5,6 k €
2
2022
331 262
≈ 67,2 k €
-200 544
≈ -40,7 k €
1
2021
1 331 758
≈ 271 k €
11 174
≈ 2,27 k €
3
2020
2 024 301
≈ 418 k €
97 099
≈ 20,1 k €
4
2019
1 919 028
≈ 404 k €
-135 097
≈ -28,5 k €
3
2018
2 560 738
≈ 550 k €
103 225
≈ 22,2 k €
3
2017
1 470 146
≈ 322 k €
92 520
≈ 20,3 k €
3
2016
921 069
≈ 205 k €
1 895
≈ 422 €
2
2015
540 908
≈ 122 k €
2 181
≈ 491 €
2
2014
274 134
≈ 61,7 k €
-38 689
≈ -8,7 k €
1
2013
397 657
≈ 90 k €
13 205
≈ 2,99 k €
1
2012
199 586
≈ 44,8 k €
-32 324
≈ -7,25 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

66,4%

Ratio de liquidité générale

1,21

Rotation des actifs

3,27

Chiffre d'affaires / salarié

2,01 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-08-24—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VIV SALES SRL după CUI?

Cauți CUI 16695818. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VIV SALES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VIV SALES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VIV SALES SRL, CUI 16695818, nr. Reg. Com. J2004002393355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VIV SALES SRL în 2025?

VIV SALES SRL (CUI 16695818) a avut o marjă de profit net de 4,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).