Retour à la recherche

VENUS MED SRL

Actif

VENUS MED SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.134.129 lei și un profit net de 1.338.063 lei cu 9 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16653600 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°2128CAEN 8622 n°301

Informations générales

NomVENUS MED SRL
CUI16653600
N° d'immatriculationJ2004002824129
AdresseStr. ECATERINA TEODORIU, 50/A, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés7211851285148610862186228690
Date d'immatriculation03/08/2004
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GÎRLOVANU GHENADIEadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,13 M RON

vs 4,34 M RON

≈ 1,22 M €

Profit net (2025)

1,34 M RON

vs 1,3 M RON

≈ 266 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,38 M RON

vs 1,34 M RON

≈ 274 k €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 134 129
≈ 1,22 M €
1 338 063
≈ 266 k €
9
2024
4 342 552
≈ 873 k €
1 301 110
≈ 262 k €
7
2023
2 919 469
≈ 590 k €
732 926
≈ 148 k €
7
2022
2 517 174
≈ 510 k €
677 656
≈ 137 k €
8
2021
2 311 257
≈ 470 k €
835 265
≈ 170 k €
7
2020
1 191 601
≈ 246 k €
162 030
≈ 33,5 k €
7
2019
621 687
≈ 131 k €
33 479
≈ 7,06 k €
6
2018
635 120
≈ 136 k €
147 497
≈ 31,7 k €
3
2017
493 445
≈ 108 k €
153 686
≈ 33,6 k €
3
2016
475 946
≈ 106 k €
81 866
≈ 18,2 k €
3
2015
359 684
≈ 80,9 k €
60 855
≈ 13,7 k €
3
2014
374 781
≈ 84,3 k €
20 455
≈ 4,6 k €
4
2013
329 533
≈ 74,6 k €
601
≈ 136 €
2
2012
216 139
≈ 48,5 k €
1 979
≈ 444 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

21,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

97%

Ratio de liquidité générale

0,48

Rotation des actifs

0,95

Chiffre d'affaires / salarié

682 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma VENUS MED SRL după CUI?

Cauți CUI 16653600. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VENUS MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VENUS MED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VENUS MED SRL, CUI 16653600, nr. Reg. Com. J2004002824129, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VENUS MED SRL în 2025?

VENUS MED SRL (CUI 16653600) a avut o marjă de profit net de 21,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).