Retour à la recherche

DEKAMED SRL

ActifAssujetti à la TVA

DEKAMED SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 598.784 lei și un profit net de 76.702 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16631598 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°9045CAEN 8622 n°3208

Informations générales

NomDEKAMED SRL
CUI16631598
N° d'immatriculationJ2004002137351
AdresseStr. BOEMIA, 6, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8622
Date d'immatriculation27/07/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

599 k RON

vs 492 k RON

≈ 119 k €

Profit net (2025)

76,7 k RON

vs -5,95 k RON

≈ 15,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

124 k RON

vs 219 k RON

≈ 24,6 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
598 784
≈ 119 k €
76 702
≈ 15,2 k €
2
2024
491 911
≈ 98,9 k €
-5 951
≈ -1,2 k €
2
2023
561 564
≈ 114 k €
68 965
≈ 13,9 k €
2
2022
541 765
≈ 110 k €
29 391
≈ 5,96 k €
2
2021
412 574
≈ 83,8 k €
11 519
≈ 2,34 k €
2
2020
325 464
≈ 67,3 k €
12 949
≈ 2,68 k €
1
2019
279 958
≈ 59 k €
-71 669
≈ -15,1 k €
1
2018
284 884
≈ 61,2 k €
17 881
≈ 3,84 k €
1
2017
357 055
≈ 78,2 k €
152 269
≈ 33,3 k €
1
2016
132 168
≈ 29,4 k €
-39 088
≈ -8,7 k €
2
2015
284 747
≈ 64,1 k €
158 102
≈ 35,6 k €
—
2014
158 040
≈ 35,6 k €
71 051
≈ 16 k €
—
2013
108 506
≈ 24,6 k €
66 808
≈ 15,1 k €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

12,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

61,8%

Ratio de liquidité générale

3,22

Rotation des actifs

3,57

Chiffre d'affaires / salarié

299 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2017-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DEKAMED SRL după CUI?

Cauți CUI 16631598. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DEKAMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DEKAMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DEKAMED SRL, CUI 16631598, nr. Reg. Com. J2004002137351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DEKAMED SRL în 2025?

DEKAMED SRL (CUI 16631598) a avut o marjă de profit net de 12,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).