MATCH BALL SRL
MATCH BALL SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7311 și cifra de afaceri în anul 2024 a fost de 275.069 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 16553384 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°15989CAEN 7311 n°5213
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
249 k RON
≈ 49,5 k €
Profit net (2025)
106 k RON
≈ 21,1 k €
Capitaluri proprii (2025)
106 k RON
≈ 21,1 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 249 339 ≈ 49,5 k € | 106 057 ≈ 21,1 k € | 1 |
| 2024 | 275 069 ≈ 55,3 k € | 186 712 ≈ 37,5 k € | 1 |
| 2023 | 230 490 ≈ 46,6 k € | 134 245 ≈ 27,1 k € | 1 |
| 2022 | 198 710 ≈ 40,3 k € | 90 376 ≈ 18,3 k € | 1 |
| 2021 | 249 893 ≈ 50,8 k € | 107 886 ≈ 21,9 k € | 0 |
| 2020 | 156 727 ≈ 32,4 k € | 72 886 ≈ 15,1 k € | — |
| 2019 | 169 670 ≈ 35,8 k € | 93 271 ≈ 19,7 k € | 1 |
| 2018 | 169 300 ≈ 36,4 k € | 83 958 ≈ 18 k € | 1 |
| 2017 | 145 201 ≈ 31,8 k € | 84 683 ≈ 18,5 k € | 1 |
| 2016 | 155 398 ≈ 34,6 k € | 135 245 ≈ 30,1 k € | 1 |
| 2015 | 116 317 ≈ 26,2 k € | 104 442 ≈ 23,5 k € | — |
| 2014 | 105 104 ≈ 23,6 k € | 90 518 ≈ 20,4 k € | — |
| 2013 | 118 585 ≈ 26,8 k € | 95 168 ≈ 21,5 k € | — |
| 2012 | 45 743 ≈ 10,3 k € | 25 543 ≈ 5,73 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
42,5%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,8%
Ratio de liquidité générale
4,53
Rotation des actifs
1,83
Chiffre d'affaires / salarié
249 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- ECOOP HUB SOCIETATE COOPERATIVĂ(Timiş)
- ZARAZA SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM(Braşov)
- CNY FARM PROGRESS COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Gorj)
- ADOVAL COOPERATIVA AGRICOLĂ(Bihor)
- MIZIL SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM(Prahova)
- COOPERATIVA AGRICOLA BANAT AGRO VEST(Timiş)
- COOPERATIVA AGRICOLA REGIUNEA VEST(Timiş)
- SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ "ARTA POPULARĂ" - ÎNTORSURA BUZĂULUI(Covasna)
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2004-06-29 | 2011-01-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MATCH BALL SRL după CUI?
Cauți CUI 16553384. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MATCH BALL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MATCH BALL SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MATCH BALL SRL, CUI 16553384, nr. Reg. Com. J2004001866359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MATCH BALL SRL în 2025?
MATCH BALL SRL (CUI 16553384) a avut o marjă de profit net de 42,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).