Retour à la recherche

HARA SERVCOM SRL

ActifAssujetti à la TVA

HARA SERVCOM SRL este o companie din municipiul Dej, înregistrată în anul 2004. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 24.468.850 lei și 114 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16523006 · Santé financière

Distincții top 102 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Cluj n°670CAEN 5621 n°7

Informations générales

NomHARA SERVCOM SRL
CUI16523006
N° d'immatriculationJ2004002248129
AdresseLUCIAN BLAGA, 5, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal5621
Date d'immatriculation16/06/2004
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
HARANGUS IOANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

24,5 M RON

vs 21,3 M RON

≈ 4,86 M €

Profit net (2025)

98,2 k RON

vs 184 k RON

≈ 19,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,43 M RON

vs 1,33 M RON

≈ 284 k €

Angajați (2025)

114
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
24 468 850
≈ 4,86 M €
98 219
≈ 19,5 k €
114
2024
21 271 916
≈ 4,28 M €
184 345
≈ 37,1 k €
109
2023
20 382 014
≈ 4,12 M €
188 586
≈ 38,1 k €
103
2022
15 046 186
≈ 3,05 M €
227 830
≈ 46,2 k €
102
2021
11 929 964
≈ 2,42 M €
828 632
≈ 168 k €
90
2020
8 039 894
≈ 1,66 M €
690 370
≈ 143 k €
82
2019
11 470 867
≈ 2,42 M €
371 792
≈ 78,4 k €
90
2018
7 382 998
≈ 1,59 M €
46 327
≈ 9,96 k €
76
2017
6 982 621
≈ 1,53 M €
92 599
≈ 20,3 k €
70
2016
5 095 605
≈ 1,13 M €
25 131
≈ 5,6 k €
65
2015
2 829 052
≈ 636 k €
41 031
≈ 9,23 k €
37
2014
1 042 287
≈ 235 k €
1 924
≈ 433 €
26
2013
626 356
≈ 142 k €
4 321
≈ 978 €
19
2012
339 052
≈ 76,1 k €
258
≈ 57,9 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

6,9%

Ratio de liquidité générale

1,09

Rotation des actifs

3,01

Chiffre d'affaires / salarié

215 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HARA SERVCOM SRL după CUI?

Cauți CUI 16523006. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HARA SERVCOM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HARA SERVCOM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HARA SERVCOM SRL, CUI 16523006, nr. Reg. Com. J2004002248129, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HARA SERVCOM SRL în 2025?

HARA SERVCOM SRL (CUI 16523006) a avut o marjă de profit net de 0,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).