PROACTIVE COMMUNICATION SRL
PROACTIVE COMMUNICATION SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 440.400 lei și profitul net de 193.058 lei cu 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 16444638 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°10996CAEN 8559 n°934
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
440 k RON
≈ 87,4 k €
Profit net (2025)
193 k RON
≈ 38,3 k €
Capitaluri proprii (2025)
419 k RON
≈ 83,2 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 440 400 ≈ 87,4 k € | 193 058 ≈ 38,3 k € | 1 |
| 2024 | 206 773 ≈ 41,6 k € | 3 775 ≈ 759 € | 2 |
| 2023 | 227 948 ≈ 46,1 k € | 40 393 ≈ 8,17 k € | 1 |
| 2022 | 230 404 ≈ 46,7 k € | 40 393 ≈ 8,19 k € | 1 |
| 2021 | 291 582 ≈ 59,3 k € | 108 101 ≈ 22 k € | 0 |
| 2020 | 179 827 ≈ 37,2 k € | 9 773 ≈ 2,02 k € | — |
| 2019 | 182 087 ≈ 38,4 k € | -53 321 ≈ -11,2 k € | — |
| 2018 | 164 121 ≈ 35,3 k € | -59 024 ≈ -12,7 k € | 1 |
| 2017 | 244 826 ≈ 53,6 k € | 23 874 ≈ 5,23 k € | 2 |
| 2016 | 247 682 ≈ 55,2 k € | -24 109 ≈ -5,37 k € | 2 |
| 2015 | 511 886 ≈ 115 k € | 97 486 ≈ 21,9 k € | 2 |
| 2014 | 278 935 ≈ 62,8 k € | 10 049 ≈ 2,26 k € | 2 |
| 2013 | 369 427 ≈ 83,6 k € | 98 402 ≈ 22,3 k € | 2 |
| 2012 | 205 582 ≈ 46,1 k € | 17 927 ≈ 4,02 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
43,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
46,1%
Ratio de liquidité générale
3,01
Rotation des actifs
0,73
Chiffre d'affaires / salarié
440 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- IT-TIMTECH SOLUTIONS SRL
Administrateur commun : BRAD PAUL-CLAUDIU
- TRAININGMASTERS CONSULTING SRL
Administrateur commun : BRAD PAUL-CLAUDIU
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2008-09-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma PROACTIVE COMMUNICATION SRL după CUI?
Cauți CUI 16444638. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PROACTIVE COMMUNICATION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru PROACTIVE COMMUNICATION SRL?
Datele de facturare sunt denumirea PROACTIVE COMMUNICATION SRL, CUI 16444638, nr. Reg. Com. J35/1547/2004, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are PROACTIVE COMMUNICATION SRL în 2025?
PROACTIVE COMMUNICATION SRL (CUI 16444638) a avut o marjă de profit net de 43,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).