Retour à la recherche

HANNA BACIU SRL

ActifAssujetti à la TVA

HANNA BACIU SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în satul Baciu, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.203.451 lei și un profit net de 290.150 lei cu 8 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16390643 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°4695CAEN 6220 n°255

Informations générales

NomHANNA BACIU SRL
CUI16390643
N° d'immatriculationJ2004001674121
AdresseCalea BACIULUI, 2E, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Code CAEN principal6220
Codes CAEN autorisés6210622062906310
Date d'immatriculation05/05/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MARTINO NARDOadministrator
BERGAMOTTO UGOadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,2 M RON

vs 2 M RON

≈ 437 k €

Profit net (2025)

290 k RON

vs 243 k RON

≈ 57,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

955 k RON

vs 663 k RON

≈ 190 k €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 203 451
≈ 437 k €
290 150
≈ 57,6 k €
8
2024
2 004 859
≈ 403 k €
243 468
≈ 48,9 k €
8
2023
2 133 252
≈ 431 k €
203 088
≈ 41,1 k €
11
2022
3 388 154
≈ 687 k €
267 116
≈ 54,2 k €
17
2021
2 752 460
≈ 559 k €
164 949
≈ 33,5 k €
17
2020
2 341 261
≈ 484 k €
73 735
≈ 15,2 k €
18
2019
1 939 780
≈ 409 k €
121 938
≈ 25,7 k €
18
2018
1 688 678
≈ 363 k €
19 283
≈ 4,14 k €
19
2017
1 721 612
≈ 377 k €
445 234
≈ 97,5 k €
19
2016
1 510 213
≈ 336 k €
272 001
≈ 60,6 k €
18
2015
1 157 279
≈ 260 k €
105 577
≈ 23,8 k €
16
2014
1 184 241
≈ 266 k €
35 560
≈ 8 k €
16
2013
795 028
≈ 180 k €
-299 078
≈ -67,7 k €
19
2012
800 604
≈ 180 k €
-5 325
≈ -1,2 k €
12

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

30,4%

Ratio de liquidité générale

6,85

Rotation des actifs

1,92

Chiffre d'affaires / salarié

275 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-05-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HANNA BACIU SRL după CUI?

Cauți CUI 16390643. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HANNA BACIU SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HANNA BACIU SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HANNA BACIU SRL, CUI 16390643, nr. Reg. Com. J2004001674121, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HANNA BACIU SRL în 2025?

HANNA BACIU SRL (CUI 16390643) a avut o marjă de profit net de 13,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).