Retour à la recherche

TROVACASA SRL

ActifAssujetti à la TVA

TROVACASA SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4100 pentru lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16333672 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°9153CAEN 4100 n°4255

Informations générales

NomTROVACASA SRL
CUI16333672
N° d'immatriculationJ2004001076352
AdresseStr. RASCOALA DIN 1907, 24, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation14/04/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

586 k RON

vs 76 k RON

≈ 116 k €

Profit net (2025)

59,3 k RON

vs -85,5 k RON

≈ 11,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

40,3 k RON

vs -19,7 k RON

≈ 8 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
586 180
≈ 116 k €
59 325
≈ 11,8 k €
1
2024
76 000
≈ 15,3 k €
-85 521
≈ -17,2 k €
1
2023
70 000
≈ 14,2 k €
-34 085
≈ -6,89 k €
1
2022
—
-34 648
≈ -7,03 k €
1
2021
83 000
≈ 16,9 k €
-33 960
≈ -6,9 k €
1
2020
693 865
≈ 143 k €
196 563
≈ 40,6 k €
3
2019
2 802 805
≈ 591 k €
72 475
≈ 15,3 k €
15
2018
2 579 692
≈ 554 k €
679 740
≈ 146 k €
8
2017
2 140 789
≈ 469 k €
127 370
≈ 27,9 k €
7
2016
2 679 365
≈ 597 k €
98 507
≈ 21,9 k €
13
2015
1 905 448
≈ 429 k €
11 078
≈ 2,49 k €
14
2014
2 965 537
≈ 667 k €
159 448
≈ 35,9 k €
22
2013
2 400 771
≈ 543 k €
66 428
≈ 15 k €
25
2012
2 087 598
≈ 468 k €
25 351
≈ 5,69 k €
27

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

147,2%

Ratio de liquidité générale

1,13

Rotation des actifs

1,58

Chiffre d'affaires / salarié

586 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2007-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TROVACASA SRL după CUI?

Cauți CUI 16333672. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TROVACASA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TROVACASA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TROVACASA SRL, CUI 16333672, nr. Reg. Com. J2004001076352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TROVACASA SRL în 2025?

TROVACASA SRL (CUI 16333672) a avut o marjă de profit net de 10,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).