Retour à la recherche

STRAIGHTAD SRL

ActifAssujetti à la TVA

STRAIGHTAD SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.749.971 lei și un profit net de 395.444 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16328536 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3133CAEN 6201 n°576

Informations générales

NomSTRAIGHTAD SRL
CUI16328536
N° d'immatriculationJ2004001054358
AdresseFLORIN MEDELEŢ, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6210
Date d'immatriculation13/04/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
POP PAUL-EUGENadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,75 M RON

vs 2,87 M RON

≈ 546 k €

Profit net (2025)

395 k RON

vs 489 k RON

≈ 78,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

399 k RON

vs 494 k RON

≈ 79,3 k €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 749 971
≈ 546 k €
395 444
≈ 78,5 k €
7
2024
2 873 695
≈ 578 k €
488 797
≈ 98,3 k €
6
2023
2 436 520
≈ 493 k €
666 453
≈ 135 k €
5
2022
2 512 903
≈ 510 k €
575 682
≈ 117 k €
6
2021
2 013 607
≈ 409 k €
46 210
≈ 9,39 k €
9
2020
1 150 677
≈ 238 k €
12 175
≈ 2,52 k €
7
2019
1 767 455
≈ 372 k €
18 305
≈ 3,86 k €
9
2018
1 660 649
≈ 357 k €
59 570
≈ 12,8 k €
9
2017
1 103 767
≈ 242 k €
41 809
≈ 9,15 k €
9
2016
534 424
≈ 119 k €
7 191
≈ 1,6 k €
8
2015
410 670
≈ 92,4 k €
3 190
≈ 718 €
7
2014
407 760
≈ 91,7 k €
2 993
≈ 673 €
11
2013
489 187
≈ 111 k €
71 280
≈ 16,1 k €
10
2012
520 841
≈ 117 k €
101 157
≈ 22,7 k €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

14,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99%

Ratio de liquidité générale

1,74

Rotation des actifs

4,17

Chiffre d'affaires / salarié

393 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-04-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma STRAIGHTAD SRL după CUI?

Cauți CUI 16328536. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STRAIGHTAD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STRAIGHTAD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STRAIGHTAD SRL, CUI 16328536, nr. Reg. Com. J2004001054358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STRAIGHTAD SRL în 2025?

STRAIGHTAD SRL (CUI 16328536) a avut o marjă de profit net de 14,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).