POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL
Popescu protectia muncii srl este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 8009 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.095.877 lei în anul 2024.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 16275032 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°6533CAEN 8009 n°85
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,01 M RON
≈ 201 k €
Profit net (2025)
652 k RON
≈ 129 k €
Capitaluri proprii (2025)
680 k RON
≈ 135 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 012 536 ≈ 201 k € | 651 586 ≈ 129 k € | 3 |
| 2024 | 1 095 877 ≈ 220 k € | 757 762 ≈ 152 k € | 3 |
| 2023 | 1 079 787 ≈ 218 k € | 826 685 ≈ 167 k € | 2 |
| 2022 | 922 180 ≈ 187 k € | 694 679 ≈ 141 k € | 2 |
| 2021 | 779 757 ≈ 158 k € | 564 412 ≈ 115 k € | 2 |
| 2020 | 711 822 ≈ 147 k € | 565 667 ≈ 117 k € | 2 |
| 2019 | 696 898 ≈ 147 k € | 431 166 ≈ 90,9 k € | 4 |
| 2018 | 654 065 ≈ 141 k € | 395 159 ≈ 84,9 k € | 4 |
| 2017 | 611 889 ≈ 134 k € | 382 284 ≈ 83,7 k € | 4 |
| 2016 | 565 050 ≈ 126 k € | 346 593 ≈ 77,2 k € | 3 |
| 2015 | 538 223 ≈ 121 k € | 354 945 ≈ 79,9 k € | 3 |
| 2014 | 509 096 ≈ 115 k € | 181 113 ≈ 40,7 k € | 4 |
| 2013 | 425 385 ≈ 96,3 k € | 91 323 ≈ 20,7 k € | 4 |
| 2012 | 412 539 ≈ 92,6 k € | 308 816 ≈ 69,3 k € | 3 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
64,4%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
95,8%
Ratio de liquidité générale
3,42
Rotation des actifs
1,08
Chiffre d'affaires / salarié
338 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
- EUROAGRICOOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- TIMLACTAGRO COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ (SCM) BRAND SHOUT GROUP(Iaşi)
- COOPERATIVA AGRICOLA BANAT AGRO VEST(Timiş)
- SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA TELEPRECIZIA(Bihor)
- UTIL MOD SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ(Prahova)
- SOCIETATEA COOPERATIVA NAPOART SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA(Cluj)
- ECOOP HUB SOCIETATE COOPERATIVĂ(Timiş)
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- POPESCU INVEST SRL
Administrateur commun : POPESCU COSMIN-DUMITRU
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2007-09-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL după CUI?
Cauți CUI 16275032. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL?
Datele de facturare sunt denumirea POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL, CUI 16275032, nr. Reg. Com. J2004000860352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL în 2025?
POPESCU PROTECTIA MUNCII SRL (CUI 16275032) a avut o marjă de profit net de 64,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).