ROMCONSTRUCT SRL
ROMCONSTRUCT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în satul Roata de Jos, județul Giurgiu. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 0111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 16261010 · Santé financière
Classement en 2025 : Giurgiu n°3441CAEN 0111 n°6938
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
249 k RON
≈ 49,5 k €
Profit net (2025)
66,2 k RON
≈ 13,1 k €
Capitaluri proprii (2025)
-85 k RON
≈ -16,9 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 249 362 ≈ 49,5 k € | 66 192 ≈ 13,1 k € | 0 |
| 2024 | 685 069 ≈ 138 k € | -51 176 ≈ -10,3 k € | 1 |
| 2023 | 761 233 ≈ 154 k € | -570 619 ≈ -115 k € | 1 |
| 2022 | 1 591 979 ≈ 323 k € | 77 403 ≈ 15,7 k € | 2 |
| 2021 | 2 363 837 ≈ 480 k € | 945 731 ≈ 192 k € | 2 |
| 2020 | 959 309 ≈ 198 k € | -504 522 ≈ -104 k € | 3 |
| 2019 | 1 326 408 ≈ 280 k € | 15 001 ≈ 3,16 k € | 3 |
| 2018 | 1 097 614 ≈ 236 k € | 101 326 ≈ 21,8 k € | 2 |
| 2017 | 1 248 114 ≈ 273 k € | 68 591 ≈ 15 k € | 2 |
| 2016 | 957 679 ≈ 213 k € | 1 478 ≈ 329 € | 2 |
| 2015 | 364 481 ≈ 82 k € | 136 252 ≈ 30,7 k € | 1 |
| 2014 | 247 202 ≈ 55,6 k € | 31 762 ≈ 7,15 k € | 1 |
| 2013 | 76 920 ≈ 17,4 k € | -7 944 ≈ -1,8 k € | 1 |
| 2012 | 112 570 ≈ 25,3 k € | 2 324 ≈ 522 € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
26,5%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
0,8
Rotation des actifs
0,27
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- ȘTEF ROM SIM TRANS S.R.L.
Administrateur commun : VOICU ROMICĂ-MARIAN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2004-03-22 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ROMCONSTRUCT SRL după CUI?
Cauți CUI 16261010. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROMCONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ROMCONSTRUCT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ROMCONSTRUCT SRL, CUI 16261010, nr. Reg. Com. J2004000099525, sediu Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ROMCONSTRUCT SRL în 2025?
ROMCONSTRUCT SRL (CUI 16261010) a avut o marjă de profit net de 26,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).