Retour à la recherche

G.R.C. COMPANY SRL

Inactif

CUI: 16242981 · Santé financière

Classement en 2019 : Timiș n°7757CAEN 4120 n°9670

Informations générales

NomG.R.C. COMPANY SRL
CUI16242981
N° d'immatriculationJ35/715/2004
AdresseBOGDĂNEŞTILOR, 93, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4120
Date d'immatriculation16/03/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
JABKE ANDRE MEIKOadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Inactif depuis le 2020-12-22

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2019)

444 k RON

vs 693 k RON

≈ 93,6 k €

Profit net (2019)

192 k RON

vs 357 k RON

≈ 40,5 k €

Capitaluri proprii (2019)

798 k RON

vs 650 k RON

≈ 168 k €

Angajați (2019)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2019
444 385
≈ 93,6 k €
192 296
≈ 40,5 k €
1
2018
693 188
≈ 149 k €
357 005
≈ 76,7 k €
2
2017
1 330 166
≈ 291 k €
-340 662
≈ -74,6 k €
4
2016
2 669 252
≈ 594 k €
402 734
≈ 89,7 k €
7
2015
1 016 047
≈ 229 k €
132 506
≈ 29,8 k €
4
2014
1 618 940
≈ 364 k €
162 174
≈ 36,5 k €
4
2013
1 477 597
≈ 334 k €
287 473
≈ 65,1 k €
2
2012
507 940
≈ 114 k €
16 059
≈ 3,6 k €
1
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2024Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2023Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2022Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2020Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2019

Marge bénéficiaire nette

43,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

24,1%

Ratio de liquidité générale

3,36

Rotation des actifs

0,4

Chiffre d'affaires / salarié

444 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2020-02-282020-12-22Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2004-03-162019-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma G.R.C. COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 16242981. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru G.R.C. COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru G.R.C. COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea G.R.C. COMPANY SRL, CUI 16242981, nr. Reg. Com. J35/715/2004, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are G.R.C. COMPANY SRL în 2019?

G.R.C. COMPANY SRL (CUI 16242981) a avut o marjă de profit net de 43,3% în 2019, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).