Retour à la recherche

MIH-MASTER SRL

ActifAssujetti à la TVA

MIH-MASTER SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în satul Cogealac, județul Constanța. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 21.655.839 lei și un profit net de 4.039.537 lei cu 37 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16209586 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°488CAEN 4211 n°237

Informations générales

NomMIH-MASTER SRL
CUI16209586
N° d'immatriculationJ2004005616132
AdresseStr. MARE, 101, Sat Cogealac, Comuna Cogealac, Constanţa
Code CAEN principal4211
Date d'immatriculation04/03/2004
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MIHAI STEREadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

20,8 M RON

vs 21,7 M RON

≈ 4,13 M €

Profit net (2025)

3,31 M RON

vs 4,04 M RON

≈ 657 k €

Capitaluri proprii (2025)

8,96 M RON

vs 8,21 M RON

≈ 1,78 M €

Angajați (2025)

36
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
20 803 602
≈ 4,13 M €
3 309 697
≈ 657 k €
36
2024
21 655 839
≈ 4,35 M €
4 039 537
≈ 812 k €
37
2023
17 299 056
≈ 3,5 M €
2 422 299
≈ 490 k €
29
2022
13 369 510
≈ 2,71 M €
1 249 679
≈ 253 k €
22
2021
8 794 779
≈ 1,79 M €
1 101 676
≈ 224 k €
13
2020
3 872 958
≈ 801 k €
494 552
≈ 102 k €
11
2019
2 350 767
≈ 495 k €
401 533
≈ 84,6 k €
7
2018
616 843
≈ 133 k €
142 760
≈ 30,7 k €
4
2017
703 812
≈ 154 k €
13 410
≈ 2,94 k €
6
2016
603 820
≈ 134 k €
66 803
≈ 14,9 k €
5
2015
669 075
≈ 151 k €
78 368
≈ 17,6 k €
7
2014
808 689
≈ 182 k €
33 301
≈ 7,49 k €
6
2013
739 320
≈ 167 k €
-149 621
≈ -33,9 k €
7
2012
684 484
≈ 154 k €
59 936
≈ 13,5 k €
9

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

15,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

36,9%

Ratio de liquidité générale

0,54

Rotation des actifs

1,16

Chiffre d'affaires / salarié

578 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-03-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MIH-MASTER SRL după CUI?

Cauți CUI 16209586. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MIH-MASTER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MIH-MASTER SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MIH-MASTER SRL, CUI 16209586, nr. Reg. Com. J2004005616132, sediu Sat Cogealac, Comuna Cogealac, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MIH-MASTER SRL în 2025?

MIH-MASTER SRL (CUI 16209586) a avut o marjă de profit net de 15,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).