Retour à la recherche

TOPO-S SRL

Actif

TOPO-S SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 133.950 lei cu un profit net de 30.628 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16186652 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°20979CAEN 7112 n°10827

Informations générales

NomTOPO-S SRL
CUI16186652
N° d'immatriculationJ2004000508351
AdresseIULIU MANIU, 30, Municipiul Lugoj, Timiş
Code CAEN principal7112
Codes CAEN autorisés5829621062907112
Date d'immatriculation27/02/2004
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STREMŢAN ELENAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

134 k RON

vs 121 k RON

≈ 26,6 k €

Profit net (2025)

30,6 k RON

vs 19,9 k RON

≈ 6,08 k €

Capitaluri proprii (2025)

30,9 k RON

vs 20,2 k RON

≈ 6,13 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
133 950
≈ 26,6 k €
30 628
≈ 6,08 k €
1
2024
121 400
≈ 24,4 k €
19 913
≈ 4 k €
1
2023
110 600
≈ 22,4 k €
18 945
≈ 3,83 k €
1
2022
157 375
≈ 31,9 k €
80 033
≈ 16,2 k €
1
2021
135 320
≈ 27,5 k €
61 972
≈ 12,6 k €
1
2020
112 315
≈ 23,2 k €
32 197
≈ 6,66 k €
1
2019
106 440
≈ 22,4 k €
11 699
≈ 2,47 k €
2
2018
95 450
≈ 20,5 k €
2 094
≈ 450 €
3
2017
85 530
≈ 18,7 k €
19 972
≈ 4,37 k €
2
2016
81 420
≈ 18,1 k €
16 972
≈ 3,78 k €
2
2015
72 010
≈ 16,2 k €
15 455
≈ 3,48 k €
2
2014
106 300
≈ 23,9 k €
48 844
≈ 11 k €
2
2013
61 410
≈ 13,9 k €
5 888
≈ 1,33 k €
2
2012
35 081
≈ 7,87 k €
-42 693
≈ -9,58 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

22,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,1%

Ratio de liquidité générale

1,33

Rotation des actifs

1,9

Chiffre d'affaires / salarié

134 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-11-012013-01-07Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOPO-S SRL după CUI?

Cauți CUI 16186652. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOPO-S SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOPO-S SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TOPO-S SRL, CUI 16186652, nr. Reg. Com. J2004000508351, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOPO-S SRL în 2025?

TOPO-S SRL (CUI 16186652) a avut o marjă de profit net de 22,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).