Retour à la recherche

DELCO ARHIVARE SRL

Actif

DELCO ARHIVARE SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 163.345 lei și un profit net de 45.594 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1617951 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°20329CAEN 1814 n°85

Informations générales

NomDELCO ARHIVARE SRL
CUI1617951
N° d'immatriculationJ2015001549359
AdresseNEAJLOV, 78, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal1814
Codes CAEN autorisés181482199101
Date d'immatriculation24/06/2015
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ROTARU ALINadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

146 k RON

vs 163 k RON

≈ 28,9 k €

Profit net (2025)

37,4 k RON

vs 45,6 k RON

≈ 7,41 k €

Capitaluri proprii (2025)

218 k RON

vs 233 k RON

≈ 43,2 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
145 804
≈ 28,9 k €
37 352
≈ 7,41 k €
2
2024
163 345
≈ 32,8 k €
45 594
≈ 9,17 k €
2
2023
125 503
≈ 25,4 k €
22 304
≈ 4,51 k €
2
2022
166 429
≈ 33,7 k €
81 855
≈ 16,6 k €
2
2021
104 748
≈ 21,3 k €
47 989
≈ 9,75 k €
1
2020
79 793
≈ 16,5 k €
30 791
≈ 6,37 k €
1
2019
81 199
≈ 17,1 k €
1 978
≈ 417 €
2
2018
86 647
≈ 18,6 k €
18 149
≈ 3,9 k €
5
2017
91 930
≈ 20,1 k €
26 932
≈ 5,9 k €
4
2016
83 150
≈ 18,5 k €
47 090
≈ 10,5 k €
1
2015
74 864
≈ 16,8 k €
34 577
≈ 7,78 k €
—
2014
61 932
≈ 13,9 k €
10 417
≈ 2,34 k €
1
2013
59 869
≈ 13,5 k €
74
≈ 16,7 €
1
2012
73 789
≈ 16,6 k €
40 190
≈ 9,02 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

25,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

17,2%

Ratio de liquidité générale

13,98

Rotation des actifs

0,62

Chiffre d'affaires / salarié

72,9 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DELCO ARHIVARE SRL după CUI?

Cauți CUI 1617951. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DELCO ARHIVARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DELCO ARHIVARE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DELCO ARHIVARE SRL, CUI 1617951, nr. Reg. Com. J2015001549359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DELCO ARHIVARE SRL în 2025?

DELCO ARHIVARE SRL (CUI 1617951) a avut o marjă de profit net de 25,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).