Retour à la recherche

C & M SOLUTIONS SRL

ActifAssujetti à la TVA

C & M SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.663.395 lei și un profit net de 618.955 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16148314 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4711CAEN 6202 n°247

Informations générales

NomC & M SOLUTIONS SRL
CUI16148314
N° d'immatriculationJ2004000378356
AdresseVASILE ALECSANDRI, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6220
Date d'immatriculation17/02/2004
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,61 M RON

vs 1,66 M RON

≈ 320 k €

Profit net (2025)

534 k RON

vs 619 k RON

≈ 106 k €

Capitaluri proprii (2025)

548 k RON

vs 631 k RON

≈ 109 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 610 098
≈ 320 k €
534 299
≈ 106 k €
5
2024
1 663 395
≈ 334 k €
618 955
≈ 124 k €
5
2023
1 462 825
≈ 296 k €
606 244
≈ 123 k €
5
2022
1 313 761
≈ 266 k €
407 863
≈ 82,7 k €
5
2021
1 365 180
≈ 277 k €
572 585
≈ 116 k €
4
2020
1 231 555
≈ 255 k €
602 323
≈ 125 k €
4
2019
1 091 522
≈ 230 k €
470 673
≈ 99,2 k €
4
2018
1 170 863
≈ 252 k €
569 755
≈ 122 k €
5
2017
837 746
≈ 183 k €
312 809
≈ 68,5 k €
5
2016
809 175
≈ 180 k €
239 967
≈ 53,4 k €
5
2015
829 768
≈ 187 k €
205 695
≈ 46,3 k €
5
2014
738 713
≈ 166 k €
151 380
≈ 34,1 k €
6
2013
689 266
≈ 156 k €
130 491
≈ 29,5 k €
5
2012
760 242
≈ 171 k €
201 959
≈ 45,3 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

33,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

97,4%

Ratio de liquidité générale

1,13

Rotation des actifs

1,38

Chiffre d'affaires / salarié

322 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2004-02-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma C & M SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 16148314. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru C & M SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru C & M SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea C & M SOLUTIONS SRL, CUI 16148314, nr. Reg. Com. J2004000378356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are C & M SOLUTIONS SRL în 2025?

C & M SOLUTIONS SRL (CUI 16148314) a avut o marjă de profit net de 33,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).