Retour à la recherche

DECEBAL TRADE S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

DECEBAL TRADE S.R.L. este o firmă înființată în anul 1991 cu sediul în Drobeta-Turnu Severin. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 3.591.395 lei și un profit net de 777.571 lei cu 12 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 1606154 · Santé financière

Classement en 2025 : Mehedinți n°295CAEN 6820 n°909

Informations générales

NomDECEBAL TRADE S.R.L.
CUI1606154
N° d'immatriculationJ25/208/1991
AdresseStr. HORIA, 12, Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation02/05/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SCRECIU ZOIAadministrator
ŞTIUCĂ FLORINreprezentant al persoanei juridice

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,59 M RON

vs 2,96 M RON

≈ 713 k €

Profit net (2025)

778 k RON

vs 236 k RON

≈ 154 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,77 M RON

vs 3,22 M RON

≈ 747 k €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 591 395
≈ 713 k €
777 571
≈ 154 k €
12
2024
2 957 641
≈ 595 k €
236 230
≈ 47,5 k €
11
2023
2 779 610
≈ 562 k €
927 638
≈ 188 k €
11
2022
2 809 695
≈ 570 k €
568 400
≈ 115 k €
11
2021
2 126 178
≈ 432 k €
352 857
≈ 71,7 k €
11
2020
1 689 916
≈ 349 k €
13 224
≈ 2,73 k €
13
2019
1 957 491
≈ 413 k €
390 497
≈ 82,3 k €
13
2018
1 721 284
≈ 370 k €
66 872
≈ 14,4 k €
16
2017
1 711 768
≈ 375 k €
13 646
≈ 2,99 k €
15
2016
1 646 872
≈ 367 k €
36 091
≈ 8,04 k €
15
2015
1 576 400
≈ 355 k €
2 456
≈ 553 €
13
2014
1 521 436
≈ 342 k €
-135 509
≈ -30,5 k €
15
2013
1 593 583
≈ 361 k €
54 366
≈ 12,3 k €
17
2012
1 813 764
≈ 407 k €
59 706
≈ 13,4 k €
15

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

21,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

20,7%

Ratio de liquidité générale

0,92

Rotation des actifs

0,73

Chiffre d'affaires / salarié

299 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DECEBAL TRADE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 1606154. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DECEBAL TRADE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DECEBAL TRADE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea DECEBAL TRADE S.R.L., CUI 1606154, nr. Reg. Com. J25/208/1991, sediu Municipiul Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DECEBAL TRADE S.R.L. în 2025?

DECEBAL TRADE S.R.L. (CUI 1606154) a avut o marjă de profit net de 21,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).