Retour à la recherche

GRUP AUDIT SRL

ActifAssujetti à la TVA

GRUP AUDIT SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 580.354 lei și un profit net de 178.252 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 16049612 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°21270CAEN 6920 n°6311

Informations générales

NomGRUP AUDIT SRL
CUI16049612
N° d'immatriculationJ2004000164124
AdresseHorea, 17A, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés6820692070217022711274908560
Date d'immatriculation12.01.2004
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

233 k RON

vs 580 k RON

≈ 46,3 k €

Profit net (2025)

132 k RON

vs 178 k RON

≈ 26,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

157 k RON

vs 204 k RON

≈ 31,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
233 255
≈ 46,3 k €
132 201
≈ 26,2 k €
1
2024
580 354
≈ 117 k €
178 252
≈ 35,8 k €
3
2023
599 565
≈ 121 k €
190 072
≈ 38,4 k €
3
2022
616 792
≈ 125 k €
252 198
≈ 51,1 k €
3
2021
373 797
≈ 76 k €
104 109
≈ 21,2 k €
3
2020
297 568
≈ 61,5 k €
103 890
≈ 21,5 k €
3
2019
295 836
≈ 62,3 k €
152 529
≈ 32,1 k €
2
2018
299 365
≈ 64,3 k €
137 461
≈ 29,5 k €
3
2017
216 372
≈ 47,4 k €
128 907
≈ 28,2 k €
1
2016
125 748
≈ 28 k €
56 261
≈ 12,5 k €
1
2015
117 630
≈ 26,5 k €
36 243
≈ 8,15 k €
1
2014
120 789
≈ 27,2 k €
58 328
≈ 13,1 k €
1
2013
88 410
≈ 20 k €
11 078
≈ 2,51 k €
2
2012
97 456
≈ 21,9 k €
18 835
≈ 4,23 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

56,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

84,2%

Ratio de liquidité générale

1,42

Rotation des actifs

0,74

Chiffre d'affaires / salarié

233 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2022-01-01—
2008-12-012016-04-20Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma GRUP AUDIT SRL după CUI?

Cauți CUI 16049612. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GRUP AUDIT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GRUP AUDIT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GRUP AUDIT SRL, CUI 16049612, nr. Reg. Com. J2004000164124, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GRUP AUDIT SRL în 2025?

GRUP AUDIT SRL (CUI 16049612) a avut o marjă de profit net de 56,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).