MARGOMED SRL
MARGOMED SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în satul Periş, comuna Gornești, județul Mureș. Activitatea principală este de asistență medicală generală, înregistrată cifra de afaceri de 335.681 lei și profit net de 236.709 lei pentru anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 16030741 · Santé financière
Classement en 2025 : Mureș n°7005CAEN 8621 n°1737
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
336 k RON
≈ 66,6 k €
Profit net (2025)
237 k RON
≈ 47 k €
Capitaluri proprii (2025)
1,03 M RON
≈ 205 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 335 681 ≈ 66,6 k € | 236 709 ≈ 47 k € | 1 |
| 2024 | 323 250 ≈ 65 k € | 246 441 ≈ 49,5 k € | 1 |
| 2023 | 265 560 ≈ 53,7 k € | 156 934 ≈ 31,7 k € | 2 |
| 2022 | 206 130 ≈ 41,8 k € | 117 118 ≈ 23,7 k € | 2 |
| 2021 | 199 674 ≈ 40,6 k € | 149 205 ≈ 30,3 k € | 2 |
| 2020 | 149 128 ≈ 30,8 k € | 86 635 ≈ 17,9 k € | 2 |
| 2019 | 156 150 ≈ 32,9 k € | 108 458 ≈ 22,9 k € | 1 |
| 2018 | 124 276 ≈ 26,7 k € | 80 799 ≈ 17,4 k € | 2 |
| 2017 | 106 285 ≈ 23,3 k € | 71 097 ≈ 15,6 k € | 2 |
| 2016 | 105 417 ≈ 23,5 k € | 71 021 ≈ 15,8 k € | 2 |
| 2015 | 102 117 ≈ 23 k € | 70 195 ≈ 15,8 k € | 2 |
| 2014 | 106 965 ≈ 24,1 k € | 71 395 ≈ 16,1 k € | 2 |
| 2013 | 106 523 ≈ 24,1 k € | 71 703 ≈ 16,2 k € | 1 |
| 2012 | 92 110 ≈ 20,7 k € | 60 762 ≈ 13,6 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
70,5%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
22,9%
Ratio de liquidité générale
14,34
Rotation des actifs
0,3
Chiffre d'affaires / salarié
336 k RON
Istoric
Vezi și
Întrebări frecvente
Cum verific firma MARGOMED SRL după CUI?
Cauți CUI 16030741. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARGOMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MARGOMED SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MARGOMED SRL, CUI 16030741, nr. Reg. Com. J26/4/2004, sediu Sat Periş, Comuna Gorneşti, Mureş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MARGOMED SRL în 2025?
MARGOMED SRL (CUI 16030741) a avut o marjă de profit net de 70,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).