Retour à la recherche

GABY MED SRL

Actif

GABY MED SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 8622 și înregistrează cifra de afaceri de 164.268 lei pentru anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15988399 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°25078CAEN 8622 n°7916

Informations générales

NomGABY MED SRL
CUI15988399
N° d'immatriculationJ2003003530123
AdresseREGINA MARIA, 26, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal8621
Codes CAEN autorisés85128514862186228690
Date d'immatriculation11/12/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

164 k RON

vs 157 k RON

≈ 32,6 k €

Profit net (2025)

55,3 k RON

vs 51 k RON

≈ 11 k €

Capitaluri proprii (2025)

55,8 k RON

vs 52,9 k RON

≈ 11,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
164 268
≈ 32,6 k €
55 255
≈ 11 k €
1
2024
157 104
≈ 31,6 k €
51 041
≈ 10,3 k €
1
2023
165 480
≈ 33,5 k €
70 877
≈ 14,3 k €
1
2022
165 707
≈ 33,6 k €
62 194
≈ 12,6 k €
2
2021
151 071
≈ 30,7 k €
58 851
≈ 12 k €
1
2020
158 457
≈ 32,8 k €
68 131
≈ 14,1 k €
1
2019
169 937
≈ 35,8 k €
71 899
≈ 15,2 k €
2
2018
160 186
≈ 34,4 k €
84 849
≈ 18,2 k €
2
2017
129 560
≈ 28,4 k €
62 707
≈ 13,7 k €
2
2016
134 324
≈ 29,9 k €
64 559
≈ 14,4 k €
2
2015
105 620
≈ 23,8 k €
41 715
≈ 9,38 k €
2
2014
114 404
≈ 25,7 k €
60 379
≈ 13,6 k €
2
2013
123 479
≈ 27,9 k €
60 610
≈ 13,7 k €
2
2012
88 053
≈ 19,8 k €
24 422
≈ 5,48 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

33,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,1%

Ratio de liquidité générale

5,18

Rotation des actifs

2,42

Chiffre d'affaires / salarié

164 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma GABY MED SRL după CUI?

Cauți CUI 15988399. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GABY MED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GABY MED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GABY MED SRL, CUI 15988399, nr. Reg. Com. J2003003530123, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GABY MED SRL în 2025?

GABY MED SRL (CUI 15988399) a avut o marjă de profit net de 33,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).