Retour à la recherche

QUALITY ASSURANCE SRL

ActifAssujetti à la TVA

QUALITY ASSURANCE SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 290.153 lei și un profit net de 114.557 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15901103 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°17864CAEN 8299 n°4344

Informations générales

NomQUALITY ASSURANCE SRL
CUI15901103
N° d'immatriculationJ35/2686/2003
AdresseStr. HEBE, 31, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8299
Codes CAEN autorisés7022732082998559
Date d'immatriculation13/11/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

200 k RON

vs 290 k RON

≈ 39,7 k €

Profit net (2025)

83,5 k RON

vs 115 k RON

≈ 16,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

84,7 k RON

vs 116 k RON

≈ 16,8 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
200 008
≈ 39,7 k €
83 488
≈ 16,6 k €
1
2024
290 153
≈ 58,3 k €
114 557
≈ 23 k €
1
2023
207 469
≈ 41,9 k €
65 789
≈ 13,3 k €
1
2022
210 766
≈ 42,7 k €
85 125
≈ 17,3 k €
1
2021
189 306
≈ 38,5 k €
62 557
≈ 12,7 k €
1
2020
181 670
≈ 37,6 k €
73 364
≈ 15,2 k €
1
2019
148 667
≈ 31,3 k €
46 191
≈ 9,73 k €
1
2018
141 550
≈ 30,4 k €
46 624
≈ 10 k €
1
2017
107 083
≈ 23,4 k €
41 499
≈ 9,08 k €
1
2016
109 077
≈ 24,3 k €
50 488
≈ 11,2 k €
1
2015
91 172
≈ 20,5 k €
53 373
≈ 12 k €
1
2014
145 509
≈ 32,7 k €
56 661
≈ 12,7 k €
1
2013
217 141
≈ 49,1 k €
143 614
≈ 32,5 k €
1
2012
259 091
≈ 58,1 k €
73 175
≈ 16,4 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

41,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,6%

Ratio de liquidité générale

2,39

Rotation des actifs

1,71

Chiffre d'affaires / salarié

200 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2018-05-10—
2007-11-012014-04-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma QUALITY ASSURANCE SRL după CUI?

Cauți CUI 15901103. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru QUALITY ASSURANCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru QUALITY ASSURANCE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea QUALITY ASSURANCE SRL, CUI 15901103, nr. Reg. Com. J35/2686/2003, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are QUALITY ASSURANCE SRL în 2025?

QUALITY ASSURANCE SRL (CUI 15901103) a avut o marjă de profit net de 41,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).