CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL
CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL este o societate cu sediul în municipiul Timișoara înfiinată în anul 2003. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 373.178 lei cu un profit net de 121.628 lei și 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 15880361 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°12406CAEN 8622 n°5151
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
373 k RON
≈ 74,1 k €
Profit net (2025)
122 k RON
≈ 24,1 k €
Capitaluri proprii (2025)
122 k RON
≈ 24,2 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 373 178 ≈ 74,1 k € | 121 628 ≈ 24,1 k € | 2 |
| 2024 | 408 507 ≈ 82,1 k € | 102 150 ≈ 20,5 k € | 2 |
| 2023 | 407 219 ≈ 82,3 k € | 133 606 ≈ 27 k € | 3 |
| 2022 | 464 899 ≈ 94,3 k € | 96 940 ≈ 19,7 k € | 6 |
| 2021 | 452 693 ≈ 92 k € | 95 489 ≈ 19,4 k € | 5 |
| 2020 | 515 382 ≈ 107 k € | 253 887 ≈ 52,5 k € | 3 |
| 2019 | 436 153 ≈ 91,9 k € | 53 135 ≈ 11,2 k € | 4 |
| 2018 | 430 047 ≈ 92,4 k € | 67 995 ≈ 14,6 k € | 4 |
| 2017 | 480 828 ≈ 105 k € | 130 541 ≈ 28,6 k € | 5 |
| 2016 | 417 961 ≈ 93,1 k € | 97 310 ≈ 21,7 k € | 6 |
| 2015 | 482 447 ≈ 109 k € | 142 997 ≈ 32,2 k € | 6 |
| 2014 | 408 253 ≈ 91,9 k € | 102 705 ≈ 23,1 k € | 9 |
| 2013 | 447 563 ≈ 101 k € | 126 754 ≈ 28,7 k € | — |
| 2012 | 376 836 ≈ 84,6 k € | -17 361 ≈ -3,9 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
32,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,8%
Ratio de liquidité générale
2,16
Rotation des actifs
1,98
Chiffre d'affaires / salarié
187 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- 2NATURA SRL
Administrateur commun : VIŞAN DOINA
- ARGINT SILVER SRL
Administrateur commun : BĂCEAN AUREL IOAN
- LABORATOR CLINIC DR.BACEAN SRL
Administrateur commun : BĂCEAN AUREL IOAN
- CENTRUL MEDICAL DR.BACEAN SRL
Administrateur commun : BĂCEAN AUREL IOAN
- PIXEL SRL
Administrateur commun : BĂCEAN AUREL IOAN
Întrebări frecvente
Cum verific firma CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL după CUI?
Cauți CUI 15880361. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL, CUI 15880361, nr. Reg. Com. J35/2585/2003, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL în 2025?
CENTRUL DE MEDICINA MUNCII DR.BĂCEAN SRL (CUI 15880361) a avut o marjă de profit net de 32,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).