Retour à la recherche

PANDELE SRL

ActifAssujetti à la TVA

PANDELE SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în satul Cumpăna, județul Constanța. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.291.223 lei și un profit net de 1.259.683 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15613640 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°2429CAEN 0111 n°1883

Informations générales

NomPANDELE SRL
CUI15613640
N° d'immatriculationJ2003002228137
AdresseSos. CONSTANTEI, 189, Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa
Code CAEN principal111
Date d'immatriculation22/07/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,21 M RON

vs 3,29 M RON

≈ 636 k €

Profit net (2025)

798 k RON

vs 1,26 M RON

≈ 158 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,63 M RON

vs 3,95 M RON

≈ 920 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 205 212
≈ 636 k €
798 447
≈ 158 k €
6
2024
3 291 223
≈ 662 k €
1 259 683
≈ 253 k €
6
2023
3 478 746
≈ 703 k €
-1 032 473
≈ -209 k €
6
2022
4 343 092
≈ 881 k €
2 594 727
≈ 526 k €
5
2021
3 739 604
≈ 760 k €
2 672 333
≈ 543 k €
4
2020
11 261
≈ 2,33 k €
-1 185 911
≈ -245 k €
8
2019
2 169 652
≈ 457 k €
530 640
≈ 112 k €
10
2018
2 637 061
≈ 567 k €
1 265 999
≈ 272 k €
0
2017
3 142 848
≈ 688 k €
486 523
≈ 107 k €
9
2016
3 570 514
≈ 795 k €
585 265
≈ 130 k €
9
2015
2 940 953
≈ 662 k €
602 942
≈ 136 k €
7
2014
2 092 731
≈ 471 k €
308 211
≈ 69,3 k €
7
2013
2 159 074
≈ 489 k €
1 980
≈ 448 €
6
2012
1 952 640
≈ 438 k €
256 956
≈ 57,7 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

24,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

17,2%

Ratio de liquidité générale

0,65

Rotation des actifs

0,47

Chiffre d'affaires / salarié

534 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2003-07-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANDELE SRL după CUI?

Cauți CUI 15613640. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANDELE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANDELE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANDELE SRL, CUI 15613640, nr. Reg. Com. J2003002228137, sediu Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANDELE SRL în 2025?

PANDELE SRL (CUI 15613640) a avut o marjă de profit net de 24,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).