Retour à la recherche

BLUE SOFT SRL

ActifAssujetti à la TVA

BLUE SOFT SRL este o companie înființată în anul 2003 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 584.814 lei și un profit net de 180.774 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 15555514 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°9447CAEN 6210 n°2403

Informations générales

NomBLUE SOFT SRL
CUI15555514
N° d'immatriculationJ2003001524359
AdressePENEŞ CURCANU, 4-5, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6210
Date d'immatriculation30/06/2003
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

555 k RON

vs 585 k RON

≈ 110 k €

Profit net (2025)

42,2 k RON

vs 181 k RON

≈ 8,37 k €

Capitaluri proprii (2025)

190 k RON

vs 349 k RON

≈ 37,7 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
554 890
≈ 110 k €
42 190
≈ 8,37 k €
5
2024
584 814
≈ 118 k €
180 774
≈ 36,3 k €
5
2023
596 489
≈ 121 k €
163 877
≈ 33,1 k €
5
2022
637 274
≈ 129 k €
229 397
≈ 46,5 k €
5
2021
439 627
≈ 89,3 k €
93 044
≈ 18,9 k €
5
2020
375 395
≈ 77,6 k €
83 814
≈ 17,3 k €
4
2019
272 272
≈ 57,4 k €
24 609
≈ 5,19 k €
5
2018
264 956
≈ 56,9 k €
13 597
≈ 2,92 k €
5
2017
249 359
≈ 54,6 k €
-37 287
≈ -8,16 k €
5
2016
285 868
≈ 63,7 k €
-40 710
≈ -9,07 k €
5
2015
489 620
≈ 110 k €
114 264
≈ 25,7 k €
4
2014
434 344
≈ 97,7 k €
114 326
≈ 25,7 k €
3
2013
194 559
≈ 44 k €
19 429
≈ 4,4 k €
3
2012
172 071
≈ 38,6 k €
-26 893
≈ -6,04 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

7,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

22,2%

Ratio de liquidité générale

1,21

Rotation des actifs

1,34

Chiffre d'affaires / salarié

111 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2003-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BLUE SOFT SRL după CUI?

Cauți CUI 15555514. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BLUE SOFT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BLUE SOFT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BLUE SOFT SRL, CUI 15555514, nr. Reg. Com. J2003001524359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BLUE SOFT SRL în 2025?

BLUE SOFT SRL (CUI 15555514) a avut o marjă de profit net de 7,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).