Retour à la recherche

GABI CONT SRL

Inactif

CUI: 15520257 · Santé financière

Classement en 2024 : Cluj n°36759CAEN 6920 n°11253

Informations générales

NomGABI CONT SRL
CUI15520257
N° d'immatriculationJ12/1649/2003
AdresseStr. LOTUS, 42, Municipiul Turda, Cluj
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés74127414
Date d'immatriculation17/06/2003
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Inactif depuis le 2026-10-08

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

35,4 k RON

vs 268 k RON

≈ 7,12 k €

Profit net (2024)

22,2 k RON

vs 103 k RON

≈ 4,46 k €

Capitaluri proprii (2024)

125 k RON

vs 103 k RON

≈ 25,2 k €

Angajați (2024)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
35 421
≈ 7,12 k €
22 203
≈ 4,46 k €
1
2023
268 471
≈ 54,3 k €
102 965
≈ 20,8 k €
2
2022
319 250
≈ 64,7 k €
98 216
≈ 19,9 k €
2
2021
292 650
≈ 59,5 k €
71 849
≈ 14,6 k €
2
2020
285 000
≈ 58,9 k €
151 072
≈ 31,2 k €
3
2019
275 965
≈ 58,2 k €
152 633
≈ 32,2 k €
3
2018
236 500
≈ 50,8 k €
94 872
≈ 20,4 k €
3
2017
179 540
≈ 39,3 k €
51 973
≈ 11,4 k €
3
2016
162 890
≈ 36,3 k €
80 297
≈ 17,9 k €
2
2015
179 250
≈ 40,3 k €
94 455
≈ 21,2 k €
2
2014
120 620
≈ 27,1 k €
50 307
≈ 11,3 k €
2
2013
83 214
≈ 18,8 k €
-3 026
≈ -685 €
2
2012
80 062
≈ 18 k €
11 563
≈ 2,59 k €
2
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 24 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

62,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

17,7%

Ratio de liquidité générale

2,01

Rotation des actifs

0,18

Chiffre d'affaires / salarié

35,4 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-02-012024-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma GABI CONT SRL după CUI?

Cauți CUI 15520257. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GABI CONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GABI CONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GABI CONT SRL, CUI 15520257, nr. Reg. Com. J12/1649/2003, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GABI CONT SRL în 2024?

GABI CONT SRL (CUI 15520257) a avut o marjă de profit net de 62,7% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).